5 нових винаходів військової тактики

Раніше вважалося , що на війні визначальним чинником перемоги є кількість . У ХХI столітті люди зрозуміли , що кількість не завжди важливіше якості. Один солдат може вбити сотню ворогів , якщо буде озброєний відповідно. На сьогоднішній день , багато уваги приділяється винаходу нових видів знарядь вбивств. Нижче представлена підбірка 5 нових винаходів військової тактики.

 

1 . Дробовик - електрошокер

 

Приватна збройова компанія, розташована в Скотсдейлі , штат Арізона , що спеціалізується на виробництві електрошокерів , поповнила свою колекцію одним цікавим екземпляром - дробовиком , стріляючим електричними патронами. Багато часу пройшло з тих пір , як винайшли пістолет , який стріляє такими ж патронами. Вся оригінальність винаходу полягає в тому , що з дробовика патрони проходять куди більшу відстань (до 30 метрів) , ніж з пістолетів . Також , завдяки подовженому дулу , поліпшена точність стрілянини. Дробовик , розроблений приватною фірмою у співпраці з фірмою « Mossberg » , коштує близько $ 600.

 

 

2 . Блювотний індуктор

 

Спочатку були перцевий балончики , потім з'явилися електрошокові пістолети . Але далі - крутіше - блювотний ліхтарик ! Як він працює : припустимо , ви зіткнулися з потенційним агресором. Замість того щоб використовувати вогнепальну зброю, здатну вбити ворога , включите цей ліхтарик ( Dazzler ) , який почне мерехтіти величезною кількістю яскравих світло-діодів. Спалахи світла починають діяти негайно , дезорієнтувати вашого потенційного вбивцю , виводячи його з ладу , змушуючи відчувати запаморочення і позиви до блювоти . Так повідомляє виробник цього унікального винаходу , « Intelligent Optical Systems » , каліфорнійська приватна фірма, що займається винаходом високотехнологічних лазерів. Завдяки організації, що займається охороною житла , такий ліхтарик можна придбати в інтернеті . Вартість одного ліхтаря - $ 1000.

 

 

3 . Жук - шпигун

 

 Новий погляд на ідею шпигунських «жучків» : живим комахою імплантують в мозок мікросхеми , які допомагають військовим управляти (через GPS) комахами , відправляючи їх на військові бази. Електроди підключені до особливих відділів мозку жучка . Посилаючи в мозок електронні імпульси , мікросхеми , тим самим , програмують «шпигунів» виконувати певного роду дії , наприклад , отримувати таємну інформацію прямо з ворожих баз. Ось так-то!

 

 

 4 . Екзоскелет - костюм Супермена 

 

Замість того , щоб робити військовий костюм легше , чому не зробити солдата сильнішим ? Ідея прийшла в голову військовим вченим, що працюють в організації « Human Universal Load Carrier ». Новий гідравлічний екзоскелет дає солдатам можливість нести на собі до 30 кг ваги протягом довгого часу. Костюм з титану , і напханий комп'ютерними сенсорами , які визначають , в який бік збирається рухатися солдатів , надаючи силову підтримку в потрібні сторони. Винахід належить « Ekso Bionics » , фірмі , розташованій в Берклі , штат Каліфорнія. Технологія була запатентована співробітником фірми , Локхід Мартін . « Гнучкість костюма дозволяє солдату в ньому присідати , повзти і підійматися по похилих поверхнях » - повідомляють розробники костюма. В даний момент , фірма « Ekso Bionics » займається розробкою екзокостюмов для інвалідів , які допоможуть їм , якоюсь мірою , повернути нормальний спосіб життя.

 

 

5 . Робот з гарматою

 

За роботами майбутнє техногенного розвитку . Робот у війні - запорука перемоги над ворогом. Але немає війни без гармат. А що, якщо спробувати об'єднати воєдино обидва механізми ? Військова організація « Foster -Miller » , Массачусетс , над цим питанням довго не роздумувала : є маленький робот на гусениці , і є дистанційно керований кулемет M249 - так давайте їх об'єднаємо ! Незважаючи на те , що фірма не афішує кількість випущених роботів-вбивць , такі машини часто використовують і в Іраку, і в Афганістані.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий