В Австрії відкривається перший готель мережі Meli?

            

У найвищій австрійській пам'ятці - вежі Donau –City, що у Відні - днями відкриється перший  готель .

 

Перший в історії австрійський готель Meliá Hotels International відкривається у Відні. Meliá Vienna на 253 номери розташувався в одній з башт Donau - City Tower , які зовсім недавно ( завдяки французькому архітекторові Домініку Перро ) стали мало не головними визначними пам'ятками Відня. Готель займає 17 з 58 поверхів сучасного хмарочоса.

 

Кімнати займають 12 поверхів - з четвертого по п'ятнадцятий . У список дизайнерських сьютів входить президентський люкс з окремим ліфтом , який розташувався на 14 поверсі будівлі. Кожен номер , зрозуміло , оснащений за останнім словом техніки - надтонкими LCD- телевізорами , зручними кондиціонерами , спеціальними матрацами DreаMax розміру king size , HD -медіа- станціями для мобільних пристроїв , кава- машиною Nespresso , сучасними сейфами для ноутбуків з можливістю підзарядки пристрою і багатьма іншими корисними бонусами.

 

Одними з основних неформальних конкурентних переваг нового готелю стали панорамні види і чудова кухня від шеф -кухаря фірмового ресторану 57 Restaurant & Lounge Зігфріда Кропфеля . Особливо хороша атмосфера виникає , коли два цих пункти сходяться разом.

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий