У Японії побудують найбільше колесо огляду у світі

 

 У Японії побудують найвище колесо огляду в світі - Nippon Moon. Спорудження буде майже вдвічі вище знаменитого London Eye

 

Проект колеса огляду Nippon Moon , запропонований архітекторами голландського бюро UNStudio , зараз знаходиться в стадії фінального узгодження бюджету і місця розташування розважального об'єкта. Крім звання головної визначної пам'ятки, колесо автоматично отримає почесний статус найвищої конструкції подібного типу, з легкістю обійде London Eye , Singapore Flyer і High Roller в Лас -Вегасі - передбачувана висота складе більше 250 метрів.

 

Колесо Nippon Moon складатиметься з пятіколонного пілона , що утримує конструкцію з 32 однопалубних і двопалубних кабін та  робить повний оберт за 40 хвилин. Спеціальний додаток для телефонів дозволить відвідувачам спілкуватися з людьми з сусідніх кабін , а також скористатися системою доповненої реальності , що розповідає про об'єкти та на околиці які відкриваються з оглядового колеса . Творці до можливості заздалегідь купити електронний квиток також винайшли спосіб , як уникнути зайвих черг і знизити час очікування своєї кабінки: для кожного квитка відомо точний час посадки, а спеціальний таймер в додатку веде зворотний відлік і повідомляє відвідувачів за кілька хвилин до відправлення в подорож.

 

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий