У японських потягах на острові Кюсю з'являться кондитерські

 

Японська залізнична компанія JR Kyushu, що відома введенням в експлуатацію   " семизірковий потягів екстра - класу  Seven Stars ", додасть новий сервіс: в потягах на деяких напрямках з'являться міні-кондитерські

 

У розкішних потягах екстра - класу Seven Stars , запущених компанією JR Kyushu на японському острові Кюсю минулого року, незабаром з'явиться новий сервіс. Маркетологи вирішили зіграти на жіночих слабкостях: та  щоб залучити якомога більше прекрасних пасажирів, підприємці вирішили додати до списку послуг ще один пункт - виготовлення домашніх солодощів прямо у вагонах потягів.

 

Спеціально для цього в потягах  Seven Stars на Omura Line в Нагасакі, що з'єднує префектури Фукуока і Оіта , почнуть функціонувати міні-кондитерські . Під час подорожі пасажири зможуть замовити найсвіжіші кондитерські вироби, десерти, а також чай та каву місцевого виробництва. Поява " Солодких " потягів очікується вже в 2015 році.

 

Seven Stars - комфортабельний потяг з вагонами екстра - класу , в якому передбачено рояль , бар і 14 відокремлених сьютів . Сума поїздки для однієї пари становить близько мільйона йен (це приблизно 11 500 доларів).

 

 

 

 

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий