Надзвукові перельоти з Європи до США за 4 години повертаються

 

Трансатлантичні польоти на рекордних швидкостях в осяжному майбутньому знову будуть відновлені, що доводять останні тести і розробки американських інженерів

 

Через 10 років після сумно " покійного " надзвукового літака Concorde , експлуатація якого була припинена в 2003 році ( однією з причин такого рішення стала трагедія 2000 року, коли розкішний авіалайнер Concorde впав під Парижем, забравши життя більше сотні людей ) і заборони влади США на надзвукові перельоти , американські інженери повертають у реальність 4 -годинні подорожі з Європи в Нью- Йорк.

 

 

Бостонська компанія Spike Aerospace недавно оголосила про намір випустити надзвуковий літак на 12-18 посадочних місць Spike S - 512 , здатний розвивати швидкість майже в 2200 км / год , що дозволить пасажирам переміщатися через океан за рекордний час - 4 години.

 

Таке повітряне судно буде коштувати не менше 80 мільйонів доларів , що істотно ускладнює масове виробництво подібних машин , проте розробники сподіваються , що перший Spike S - 512 зможе злетіти вже в 2018 році.

 

Тим часом інша американська компанія - HyperMach Aerospace Ltd  амбітно заявляє , що в 2020 небо підніметься їх надзвуковий лайнер SonicStar , який буде розвивати швидкість до 5000 Км / год і доставлятиме пасажирів з США до Європи за годину .

 

 

Чекати реальних польотів залишилося недовго - до кінця 2014 року свій третій тестовий політ з спеціально обладнаного аеропорту в Нью- Мехіко (перші два успішно відбулися ) здійснить літак SpaceShipTwo , прихопивши з собою групу пасажирів. У числі першовідкривачів буде відомий бізнесмен і власник імперії Virgin Річард Бренсон , який заплатив за місце в надзвуковому літаку близько 250 тис. доларів.

 

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий