Легендарний потяг Orient Express знову почне свій рух по маршруту " Париж-Стамбул"

 

Французька транспортна компанія SNCF відновлює залізничне сполучення між Парижем і Стамбулом в класичних традиціях: з квітня цього року в експлуатацію знову надійде легендарний Orient Express

 

Власник відомого експреса " Париж- Стамбул"   прийняв рішення про відновлення рухів фірмових поїздів під цим брендом. Вже в квітні 2014 свій перший рейс після майже п'ятирічної перерви здійснить оновлений поїзд  Orient Express . На відновлення маршруту знадобиться деякий час: спочатку  кінцевим пунктом маршруту буде Відень - систему потрібно протестувати, і лише через кілька місяців поїзд знову почне перевозити пасажирів з Парижа на Балкани - в Стамбул. Щоб підкреслити серйозність своїх намірів щодо легендарного експреса , власники компанії до старту руху поїздів приурочили і вихід  колекції багажного приладдя під загальним брендом.

 

Свою останню подорож поїзд  Orient Express "Париж - Стамбул" здійснив у грудні 2009 року, тоді в компанії порахували, що проект себе вичерпав. Експрес  спочатку виступав спеціальним транспортним проектом групи готелів Compagnie Internationale des Wagons - Lits і з 1883 року був єдиним способом комфортного переміщення через Європу в турецький культурний центр Стамбул.

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий