Занедбані станції метро в Парижі планують перетворити на бари

 

Кандидат на пост мера Парижа Наталі Костюшко-Морізо напередодні весняних виборів пропонує свій план благоустрою столиці почати з паризької підземки : політик запропонувала проект з облаштування занедбаних станцій метро

 

Згідно з проектом, розробленим кандидатом спільно з паризьким архітектором Маналь Заради і дизайнером Ніколя Лясне, занедбані станції паризького метро після обрання пані Костюшко-Морізо мером столиці в березні цього року повинні перетворитися на культурно-дозвільні центри : басейни, бари, ресторани і т.д.

 

Днями в мережі з'явилися перші фотографії майбутнього проекту. НКМ (так політика називають її соратники ) також запропонувала провести громадське голосування за більш відповідні ідеї, які мешканці міста зможуть запропонувати самі.

  

Наталі Костюшко-Морізо може не просто стати першим мером жінкою, але й неймовірно креативним політиком, якщо продовжуватиме в тому ж дусі. Колишній міністр екології та енергетики Франції стала основним кандидатом поряд з соціалісткою Ганною Ідальго, яка також претендує на головний пост в місті.

 

 

 

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий