Насправді Лондон - один з найменших міст Великобританії

 

Як таке може бути? Адже Лондон - один з найбільших міст світу, це не тільки столиця Великобританії, але і один з політичних, культурних та економічних центрів нашої планети. Нині практично там проживає більше восьми мільйонів чоловік , проте переважна більшість живе на території так званого Великого Лондона - цілого регіону, що складається з 32 -х районів ( лондонських боро ) .

 

Коли ми говоримо про Лондон, то зазвичай маємо на увазі Лондонський Сіті - історичний центр міста, розташований в межах древньої стіни, збудованої римлянами. Загальна площа Сіті складає всього 1,12 квадратної милі. У Сіті зареєстровано близько 7000 жителів , тому з точки зору істориків у Лондоні проживає саме стільки людей. При цьому понад 300 тисяч щодня приїжджають сюди на роботу, а ще більше тут туристів, тому лондонці напевно звикли нарікати  «понаїхали» .

 

До речі, саме поселення Лондоніум було засновано римлянами ще в 47 -му році н . е.., а стіна навколо міста з'явилася наприкінці II -го століття, і з тих пір кордони Сіті незмінні. Цікаво, що центральній частині міста належить Лондонський міст (Не Тауерський, який часто з ним плутають, а саме Лондонський ) і лише половина Темзи. Межі Лондонського Сіті позначені чорними стовпами, прикрашеними гербовим щитом міста .

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий