Ще один доказ того, що підсолоджені продукти та напої насправді вбивають вас

 

Нове дослідження, показує  що цукор в таких продуктах, як безалкогольні напої , каші і тістечка не просто допомагає нам набрати пару зайвих кілограмів, але і значно збільшує ризик смерті від серцево-судинних захворювань.

 

Якщо ви отримуєте більше 25 % щоденних калорій з їжі та напоїв з додаванням цукру, ризик смерті від серцево-судинних захворювань збільшується в три рази. Навіть помірне вживання таких продуктів істотно шкодить здоров'ю: від 10 % до 25 % добового споживання калорій збільшує ризик на 30 % - іншими словами, достатньо всього однієї банки газованої води в день.

 

За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, не слід споживати більше 10 % калорій від добового раціону з підсолодженою їжі. Проте, такими продуктами зловживає близько 71,4 % дорослих .

 

Шкідливими визнані всі продукти, при виробництві або обробці яких використовується цукор: підсолоджені цукром напої, солодощі на основі злаків, фруктові напої, молочні десерти, цукерки, готові до вживання каші і дріжджовий хліб. При цьому цукру, що містяться у фруктах і натуральних фруктових соках, шкідливими не вважаються .

 

Найбільш шкідливими визнані безалкогольні напої ( 37 %), торти і пудинги ( 14 %), фруктові напої ( 9 %), молочні десерти ( 6 %) і цукерки ( 6 %)

В банці кока-коли, наприклад, міститься 35 грамів цукру і 140 калорій.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий