Розроблено самовідновлювальні акумулятори, теоретично вони здатні працювати вічно

 

 Високоємні батареї можуть надати величезний вплив на всі види використовуваної нами техніки - від смартфонів до електромобілів. Дослідники зі Стенфордського університету розробили відновлювальний  акумулятор, який лагодить сам себе при кожному сеансі зарядки, що різко збільшує термін його дії .

 

Негативний електрод, або анод, що входить до складу нових батарей, поєднує в собі кремній з полімерами, які діють, як « хімічні блискавки», Латаючи мікротріщини, які утворюються при використанні або зарядці батареї.

 

Останні батареї такого типу, що пройшли тести успішно, були виготовлені з чистого літію в якості позитивного електрода, так як його ємність значно більше, ніж у будь-якого звичайного катода. Самовідновлюється електрод у вісім разів ергономічніше, ніж вугільні аноди в звичайних батареях. У парі зі звичайним катодом це дає можливість створити акумулятор, що працює на 40 % ефективніше, а термін його дії збільшиться в два або три рази.

 

Поки що дослідження знаходяться на початковій стадії , оскільки вчені не цілком задоволені отриманими результатами - передбачається поліпшити технологію в кілька разів.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий