Слони можуть чути ногами

 

  

Кожна тварина пристосовується до умов навколишнього середовища, і в процесі адаптації багато з них набувають здатності, які можуть здатися людині прямо-таки фантастичними.

 

Наприклад, слони частіше отримують попередження про небезпеку за допомогою ніг, а не вух чи очей . Величезний розмір вушних раковин не посилює слух тварин,  а напрямленій в основному для ефективного охолодження тіла - кровоносні судини вух відмінно віддають надлишки тепла саме завдяки величині раковин.

 

На ногах у слонів розташовані дуже чутливі рецептори, що сприймають навіть самі незначні вібрації грунту,  які людина наприклад розпізнати не в змозі. Якщо ви дивилися телепередачі, присвячені цим чудовим тваринам, то напевно звернули увагу, що при наближенні хижака або іншої загрози слон починає тупати ногами - так він відправляє сигнал родичам, які можуть перебувати неподалік від нього. У процесі еволюції слони навіть навчилися розпізнавати силу і частоту коливань, що дозволяє їм практично повноцінно «розмовляти » за допомогою ніг.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий