На відпочинок в Болгарію прагнуть потрапити з усього світу, навіть з Індії

На відпочинок в Болгарію прагнуть потрапити з усього світу, навіть з Індії
 
Тільки в перший день туристичної виставки SATTE 2014 в Делі болгарський стенд відвідало більше 100 індійських туристичних компаній , повідомляє прес -служба міністерства економіки Болгарії.
 
Представники міністерства і п'яти болгарських туроператорів провели переговори з індійськими компаніям , проявивши інтерес як до Софії , Пловдіву , Велико- Тирнов , так і до морських курортів Болгарії.
Індійські тур-компанії активно цікавляться відпочинком у Болгарії
Очікується , що будуть сформовані перші групи індійських туристів , які вже цього літа приїдуть на відпочинок до Болгарії.
 
За повідомленнями прес -служби , індійські туристи відомі своєю платоспроможністю , а Болгарія приваблює їх відмінним співвідношенням ціна -якість на всі пропоновані туристичні послуги. В основному туристичні компанії цікавляться бальнео , СПА і вело - туризмом , гурман - туризмом , культурним туризмом , а також і конферентним .
 Про зароджується інтерес індійських туристів до Болгарії йдеться останні три роки , а в кінці минулого літа для індійських туроператорів було організовано рекламне відвідування Болгарії.
 
Також повідомлялося , що продюсери Боллівуду проявляють інтерес до проведення зйомок кінофільмів в Болгарії.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий