Жування жувальної гумки допомагає зосередитися

Жування жувальної гумки допомагає зосередитися


У багатьох американських школах існує заборона на жувальну гумку, тому що учні мають звичку клеїти її на стільці або столи. Однак дослідники прийшли до висновку, що жуйка допомагає тінейджерам краще концентруватися і покращує їх успішність у школі.

 

 

Дослідники спостерігали за успіхами з математики 108 учнів у віці 13-16 років, учнів у техаській школі, яку відвідують в основному діти з сімей з низьким достатком. Половині учнів давали жувати жуйку під час занять, тестів та виконання домашнього завдання. Вони жували гумку, принаймні, 86% часу, поки перебували на заняттях, і 36% часу, відведеного на підготовку домашньої роботи. Через 14 тижнів експерименту у тих студентів, яким давали жуйку, на 3% підвищилася успішність з математики. Також, у них були краще результати в кінці навчального року, ніж у тих, хто не жував жуйку.

 

Експерти вважають, що жувальна гумка допомагає студентам боротися зі стресом під час тестів і краще справлятися із завданнями. Тому, вони сподіваються, що в школах, в яких існує заборона на жуйку, стануть ставитися до цього простіше завдяки результатам даного дослідження. «Коли мова йде про заборону жувальної гумки, справа навіть не в самому жуванні жуйки, а в тому, як від неї позбуваються учні, і зусилля слід спрямовувати на виправлення саме цієї проблеми», - впевнені вони.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий