Сім способів не заснути на робочому місці

Сім способів не заснути на робочому місці

 

Сидячи перед робочим монітором, ви з останніх сил намагаєтеся не заснути? Очі болять, наче після піщаної бурі? Така денна сонливість виникає через збій нормальних біоритмів організму або є результатом накопиченої втоми.

 

Напої

 

Зняти сонливість на кілька годин допоможе кава. Однак не варто зловживати - більше трьох чашок цього напою в день згубні для здоров'я. Не гірше тонізує і міцний зелений чай.

 

Енергетичні напої - це, звичайно ж, останній варіант. Перевищення допустимої дози не просто шкідливо для здоров'я, але і смертельно небезпечно. «Енергетики» протипоказані людям, що мають проблеми з серцем і судинами.

 

Їжа

 

Деякі продукти харчування також допоможуть вам справитися з сонливістю, а саме продукти тонізуючого дії і з високим вмістом цукру (гіркий шоколад). Розбудять організм і соки зі свіжих фруктів і горіхи.

 

Сон

 

Кращий засіб проти сонливості - сон. Знайдіть 15-20 хвилин часу в обідню перерву, щоб поспати в зоні відпочинку або навіть в робочому кріслі. Так ви отримаєте необхідний заряд бадьорості до кінця робочого дня. Пам'ятайте про те, що правильний сон також важливий для вашого здоров'я, як правильне харчування і фізичні навантаження. Згідно з останніми медичними дослідженнями, будь-які порушення сну скорочують життя людини на 10-15 років.

 

Свіже повітря

 

Вийдіть на вулицю або на балкон і зробіть кілька повільних і глибоких вдихів. Особливо добре знімає сонливість морозне повітря.

 

Рух

 

Не сидіть в одній позі на робочому місці. Візьміть невелику перерву, щоб прогулятися у дворі або хоча б пройтися по коридору. Помасажуйте долоні, вушні раковини, розчешіть волосся протягом трьох хвилин. Такий локальний масаж - справжня швидка допомога для засинаючого в робочий час.

 

Вмивання

 

Почергове вмивання гарячою і холодною водою не залишить  від вашої втоми і сліду. Звичайно ж, цей метод не підійде жінкам, оскільки після процедури доведеться переробляти макіяж.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий