Чоловіки зізнаються у коханні раніше жінок

Чоловіки зізнаються у коханні раніше жінок

Прийнято вважати, що жінки більш ласі на слова про любов, ніж чоловіки. У Массачусетському технологічному університеті з'ясували, що для сильної половини людства слова «Я тебе люблю» важливі не менше і вимовляють вони їх раніше, ніж представниці прекрасної статі

 

У першій частині дослідження вчені провели опитування серед перехожих і студентів, хто частіше першим визнається в любові, чоловіки чи жінки? З'ясувалося, що 64% ??респондентів вважають, що жінки. І роблять вони це в середньому на 24 дні раніше, ніж чоловіки.

 

Щоб перевірити чи так це насправді, дослідники провели ще одне опитування, на цей раз серед 47 гетеросексуальних пар і 100 учнів. Пропонувалося сказати, хто першим у триваючих або нещодавно закінчилися відносинах сказав заповітних три слова. Виявилося, що в 70% і 61% випадків відповідно, це були чоловіки, причому визнання прозвучало на 42 дні раніше, ніж їх повторила улюблена.

 

Дослідження також доповнили експериментом, коли чоловікам-респондентам пропонувалося уявити, що вони чують «Я тебе люблю», і описати, що вони при цьому відчувають. Цікаво, що найбільш сильні емоції визнання в любові виробляло до того моменту, коли пара вступала в інтимні стосунки. В аналогічному експерименті з жінками було якраз навпаки: представниць прекрасної статі наснажувало якраз визнання, зроблене після сексу.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий