Через 125 тисяч років на Землі не буде чоловіків

Через 125 тисяч років на Землі не буде чоловіків

Популярний фантастичний сюжет отримав наукове підтвердження - чоловіки зникнуть . Сильній статі залишилося 125 тис. років до повного зникнення.

 

Професор Оксфордського університету Брайан Сайкс вважає, що Y-хромосоми із покоління в покоління псуються і незабаром зникнуть. Ці хромосоми передаються від батька до сина і є тим, що перетворює дітей у хлопчиків.

 

 

На відміну від інших хромосом, Y-хромосоми не можуть відновлювати себе і тому зникнуть через 125 тис. років. «У кожному новому покоління один відсоток чоловіків буде мати мутацію, яка скоротить його здатність до запліднення на 10%», - говорить Сайкс. - І якщо це продовжиться з покоління в покоління, то рано чи пізно нормально функціонуючих Y-хромосом вже не залишиться ». Варто мати на увазі той факт, що із зростанням споживання алкоголю, забрудненням навколишнього середовища, постійним стресом зникнення Y-хромосом може прискоритися.

 

Журналісти АВС підрахували, що якщо чоловіки на Землі зникнуть, то кількість укладених в американських в'язницях скоротиться на 97%. Смертність на дорогах знизиться на 70%, а кількість війн і терактів також впаде до абсолютного мінімуму. 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий