Чим небезпечні високі підбори?

Чим небезпечні високі підбори?


Найнебезпечніші з усіх придуманих людиною каблуків - природно, шпильки. Ці мало зручні , але надзвичайно красиві підбори набули популярності в 30-ті роки минулого століття, але тоді вони сприймалися як парадно-вихідна форма взуття. Зараз же босоніжки або чоботи на шпильках можна побачити де завгодно.

 

Ходьба на підборах, крім усього іншого, ще й травмонебезпечна. Вивих ноги - одна з найпоширеніших травм, падіння - теж не виняток. За статистикою, кожна десята жінка носить шпильки більше трьох днів на тиждень, і приблизно третина з цих дам падають. При цьому наслідки різні - від банальних синців до вибитих і зламаних суглобів.

 

У Британії, наприклад, однієї заповзятливої ??дівчині вдалося навіть у суді довести, що впала вона саме через шпильки, в Україні ніяка взуттєва фабрика платити вам за те, що ви спіткнулися, точно не стане, тому, може все-таки варто замислитися про власному здоров'ї?

 

Серед найпоширеніших хвороб, які загрожують завзятим аматоркам каблуків - натоптиші на ногах, поперечна плоскостопість, артрити (запалення суглобів), артрози (деформації суглобів), набряки, тромбофлебіт, варикозне розширення вен. А деяким жінкам каблук взагалі протипоказаний, перш за все, вагітним, тому як вага тіла з кожним днем потроху додається, зміщується і центр ваги. Не варто носити взуття на підборах дівчаткам-підліткам, у яких організм перебуває в стадії інтенсивного зростання.

 

Чим небезпечні високі підбори?

Також не рекомендується подібна взуття тим жінкам, які страждають захворюваннями ніг, наприклад, плоскостопістю або варикозним розширенням вен. Взуття на високих підборах не годиться для жінок, чия робота припускає активний рух і великі навантаження, що доводяться на ноги. Такий взуття доведеться уникати і тим жінкам, чия вага на 12 і більше кілограмів перевищує оптимальний.

 

Але все ж, зовсім відмовлятися від витонченої, яка залучає чоловічі погляди взуття теж не варто. Високий каблук можна носить 2-3 години 2-3 рази на тиждень, чергуючи її з взуттям нижче - висотою від 2 до 5 см.

 

Полегшити життя ваших ніжок допоможуть спеціальні устілки-супінатори, амортизуючі ходу, а також правильно підібрані за розміром туфельки, тісні або навпаки занадто вільні можуть стати причиною серйозних захворювань. Обов'язково слід давати ногам відпочинок, більше ходити босоніж, робити масаж, користуватися спеціальними кремами для втомлених ніг.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий