Чому жіноча дружба недовговічна?

Чому жіноча дружба недовговічна?


Поняття про дружбу у чоловіків і жінок дуже схожі, але чомусь чоловіча дружба може тривати роками, а жіноча закінчується дуже швидко. Для чого жінці потрібна подруга? Що очікують жінки від одностатевої дружби?

 

Перш за все, дружба грунтується на довірі, вмінні вислухати і підтримати, умінні підставити своє плече у важку хвилину і порадіти спільним успіхам. Дуже часто дружні відносини виникають між людьми, у яких є спільні інтереси або захоплення.

 

В історії відомо багато випадків, коли дружба між двома жінками, що почалася ще з дитячого саду, закінчується, коли з'являється хтось третій. Цей третій, природно чоловік, якого не можуть поділити дві подруги. Дуже часто, саме подруги і відводять мужів і стають причиною розвалу сім'ї і краху особистому житті.

 

Іноді жіночу дружбу заважає банальна заздрість. Поки подруги мають однаковий рівень життя, їх дружбу ніщо не загрожує, але варто з'явитися гарній роботі, красивому чоловікові або елементарної стильною обновці в гардеробі, подруг починає розпирати заздрість. Це пояснюється тим, що у жінок з дитинства розвинений дух суперництва.

 

Вони завжди вважають себе краще і не дозволять комусь розвіяти це міф. Навіть якщо це буде найкраща подруга, не можна ніяк допустити, щоб вона була багатшою, красивішою, успішніше, нарядно, привабливіше і т.д. Жінка завжди прагне бути самою, самою у всіх сферах життя.

 Чому жіноча дружба недовговічна?

Якщо жінка вміє порадіти успіхам своєї подруги і навіть допомагати в їх досягненні, то дружба між ними тільки зміцниться. Але, найголовніше, щоб це було взаємно, інакше одностороння допомога і самопожертву буде більше схоже не на дружбу, а на постійну експлуатацію.

 

Тим не менш, багато жінок вміють дружити і проносять цю дружбу через все життя. Хто ще може вислухати твої скарги про сімейні негаразди, неприємності на роботі та інших проблемах? Хто може дати ділову пораду чи поділитися рецептом смачного пирога, як не подруга. Жіноча дружба достатньо міцна і надійна. Справжня подруга завжди встане на твою захист, навіть, якщо ти не права, або прибіжить в інший кінець міста, якщо тобі дуже погано.

 

Але якщо ти починаєш погрожувати особистого щастя подруги або намагаєшся зайняти її місце на роботі, то дружбі може прийти кінець. Тому дружити треба з розумом, не посягаючи на найпотаємніше своїх подруг. Довіра і відвертість повинні бути в розумних межах. Не розказуйте подругам те, що хочете зберегти потай.

 

Жінки істоти емоційні і при розриві відносин здатні на жорстоку і підступну помста і всі Ваші таємниці можу стати загальним надбанням.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий