Музика здатна міняти будова мозку

Музика здатна міняти будова мозку

Дослідники з «Факультету 100-ліків» встановили взаємозв'язок між грою на музичних інструментах і розвитком людського мозку.

 

Керівник дослідження Лутц Йенке говорить про те, що вміння грати на музичному інструменті розвиває пізнавальні здібності і змінює саме будові мозку. Тому у музикантів цей орган розвинений дещо по-іншому.

 Музика здатна міняти будова мозку

Вчений запропонував використовувати музику для покращення пам'яті, мовних здібностей і настрою. «І хоча глобальним застосуванням музики в нейропсихологічне терапії ще ніхто не займався, проте відомо одне - області мозку, які активізуються при заняттях музикою, будуть розвиватися і для інших занять», - пояснює Йенке.

 

Раніше психологи Макмастеровского університету Канади встановили, що вже через рік з початку занять на музичних інструментах у дітей спостерігається зростання продуктивності пам'яті. Важливо уточнити, що в дослідженні не брали участь спочатку музично обдаровані діти.

 

Відзначимо, що до цих пір не припиняються розмови вчених про те, що класична музика розвиває дитину ще під час вагітності.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий