Чи можна дізнатися характер жінки по її туфлям?

Чи можна дізнатися характер жінки по її туфлям?

Чи знаєте ви, що характер жінки можна вгадати за взуттям, а точніше, за типом підбора, яким вона віддає перевагу?

 

1. Високі підбори.

 

Високі підбори можуть вибирати жінки, які підсвідомо хочуть «піднятися над всіма» через їх занижену самооцінку.

Так само високі підбори можуть віддавати перевагу жінки, які люблять кидати виклик, порушувати правила, і жінки з підкресленою сексуальністю.

 

2. Шпильки.

 

Шпильки, як правило, носять жінки, упевнені в собі, привабливі жінки, які легко заводять знайомства і по природі дуже жіночні.

 Чи можна дізнатися характер жінки по її туфлям?

3. Туфлі на підборах з платформою.

 

Туфлі на підборах з платформою, за словами психологів, безумовно вибирають упевнені в собі жінки, тверді і здатні відстоювати свою думку, хоча іноді вони бувають непередбачувані.

 

4. Туфлі на платформі.

 

Практичні й романтичні жінки воліють туфлі на платформі. Згідно думку психологів, такі жінки зазвичай прямолінійні по натурі і завжди прагнуть досягти успіху за всяку ціну.

 

5. Низькі танкетки.

 

Жінки, які віддають перевагу низькі танкетки, відрізняються особливою м'якістю, гнучкістю і лінощам. Такі жінки прагнуть до компромісу, з ними дуже приємно розмовляти.

 

6. Туфлі на плоскому низькому каблуці.

 

Туфлі на плоскому низькому каблуці (подібно чоловічим туфлям) вибирають сильні жінки, які знають, чого хочуть, але схильні до депресії і легко стомлюється.

 

7. Спортивне взуття.

 

Любительки спортивного взуття, за словами вчених, зазвичай відкриті жінки, легко встановлюють контакт з людьми, але трохи консервативні і не схильні до змін.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий