Як дізнатися хвороби людини по руках?

Як дізнатися хвороби людини по руках?

Руки людини можуть багато розповісти про неї

Багатий він чи бідний, чим він займається в житті, риси його характеру, але виявляється, руки можуть повідати і про здоров'я людини.

 

Як дізнатися хвороби людини по руках? Давайте придивимося

 

1. Морквяний відтінок долонь - сигнал про запалення печінки. У дітей також може бути одним із проявів харчової алергії, найчастіше на цитрусові.

 

2. Жовтувата шкіра кистей сигналить про порушення відтоку жовчі (можуть бути проблеми з жовчним міхуром, підшлунковою залозою, а також при хронічних проблемах з печінкою).

 

Як дізнатися хвороби людини по руках?

  

3. Поява коричнюватих пігментних плям на тильній стороні долоні говорить про порушення роботи шлунково-кишкового тракту , застої жовчі.

 

Пігментні плями у літніх - про вікові зміни, зниження вироблення в шкірі гормону меланіну.

 

4. Роздулися, чітко окреслені сині вінки на тильній стороні долоні, але без вузликів - прояв утруднень венозного відтоку (може бути при ішемії серця, порушенні функції серцевих клапанів, тромбофлебіті).

 

5. Венозний малюнок з вираженими вузликами - ознака порушень холестеринового обміну при розвитку атеросклерозу або діабету.

 

6. Сухі гарячі долоні нерідко бувають у людей, страждаючих хронічними легеневими хворобами (обструктивними станами, туберкульозом).

 

7. Холодні пальці й нігті із синюватим відтінком говорять про порушення кровопостачання. Найчастіші причини - серцева недостатність, діабет.

 

8. Холодні руки на тлі блідості шкіри й вологості долонь - прояв порушення регуляції судинного тонусу і вегетативної нервової системи (так може бути при гіпотонії - хронічно зниженому тиску, вегетосудинної дистонії).

 

9. Підвищена пітливість долонь - частий супутник невротичних станів, пов'язаний з підвищеною тривожністю.

  

10. Потовщення (а згодом деформація) суглобів пальців - може бути ознакою поліартритів, подагри, порушенні сольового й мінерального обміну речовин.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий