10 дивних способів лікування

10 дивних способів лікування

10 місце: По-перше, звичайно, не можна не звернути увагу на метод жителів давнього Межиріччя: вони лікували всі хвороби одним і тим же способом - закопувалися по шию в гарячий пісок, а зверху лили воду на кінчик носа. Чому саме на кінчик - ніхто не знає, але є припущення, що саме кінчик носа в Межиріччі вважали головною точкою організму. Втім, допомагало це чи ні - зараз сказати важко.

 

 10 дивних способів лікування

 

9 місце: Теж гарний метод - повиснути вниз головою на квітучій ліані в той момент, коли з-за обрію з'являється нова місяць. Це практикували в Індії При цьому бажано читати певні вірші з Рамаяни і перебирати чотки. Так, кажуть, можна запросто вилікувати хворобу хребта, включаючи люмбалгію, щоправда, незрозуміло, як лізти на ліану, якщо вас скорчившись навпіл.

 

8 місце: Лежати нерухомо на спині 48 годин і тримати на грудях миску з водою. Коли сонце зайде вдруге, в воду неодмінно перейдуть всі ваші болячки, включаючи коросту і затьмарення розуму. Так говорять тайські цілителі ортодоксальної школи.

 

7 місце: Лікарі, які борються з нехорошими комахами - це була окрема спеціальність. Якщо хто-небудь на вас нападе - негайно біжіть за вороною, садіть її на підставку перед листям будяка, креслите навколо себе павутину з трьома нитками на кожній стороні і кличте кого-небудь, що вміє грати на волинці - так лікувалися стародавні шотландці. До речі, вони ж першими описали моль - крилату собаку, що поїдає вовняні ковдри.

 

6 місце: Три дні в темній кімнаті в суспільстві 20-ти мавп. Так лікувалися в Родезії. Єдине, що дозволялося хворому - це три очищених стебла цукрового очерету і чашка води в день. Кажуть, всі хвороби як рукою знімає.

 

5 місце: У Китаї рекомендували сидіти нерухомо два тижні і читати молитви.

 

4 місце: Австралійські аборигени стоять нерухомо в стовбурі дерева, на якому є бджолине гніздо.

 

3 місце: Медова терапія, до якої частенько прибігала Клеопатра. Спочатку вас повинні грунтовно покусати бджоли - для цього їх злили спеціальні люди, а потім на місця укусів прикладаються медові стільники. Клеопатра серйозно ніколи не хворіла.

 

2 місце: Друїди  рекомендували хворим настій на отруйних травах та грибах. Правда, його потрібно було пити до того, як ви захворіли, для профілактики. Коли сучасні вчені дізналися рецепт цього настою, вони прийшли в жах. Зараз такі дози таких речовин у такому поєднанні вважають смертельними.

 

1 місце: Стародавній спосіб індіанців навахо. Цим лікували зубний біль, шлункові кольки, проблеми з хребтами, опіки і серйозні рани. Треба опівночі, коли немає місяця, вийти на гору і встати лицем на схід, доторкнутися до свого носа, потім до правого і лівого вуха і випити настоянку на пазурі барса, посліді орла, порошку з панцира черепахи і корі столітньої сосни. Якщо після цього не будете скакати як молодий бичок - значить, або ви неправильно вибрали час, або вам попалася несвіжа черепаха.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий