Як купити свіжий букет?

Як купити свіжий букет?

Якби Всесвітнього жіночого дня не було, його неодмінно вигадали б продавці квітів. Адже до 70% свого річного доходу вони отримують в це свято та напередодні. Ажіотаж настільки великий, що часто в хід йдуть старі   квіти і неліквідний товар. Як купити свіжий і якісний букет?

Не купуйте готові композиції, що стоять у вітрині. По-перше, найчастіше в них використовують квіти не першої свіжості, по-друге, в збірному букеті, де використано більше одного виду рослин, та ще й у контакті з пакувальним матеріалом, квіти в'януть в 2-3 рази швидше. Хочете букет? Нехай продавець складе його при вас і спеціально для вас!

 

 Як купити свіжий букет?

 

Коли ви вибираєте троянди чи тюльпани, відігніть у них зовнішні пелюстки. Якщо вони виявляться еластичними і швидко повернуться на своє місце - квіти свіжі. Залишаться в відігнути стані або відваляться - таких кольорів вам не треба.

 

Якщо купуєте квіти, у яких є тичинки, перевірте, щоб вони були без пилку. Квіткова «молодь» живе набагато довше, ніж зріла особина. А пилок якраз є показником зрілості.

 

Перевіряйте підставу бутона і листя на стеблі. Основа повинна бути рівномірно зеленим, пружним і поскрипувати під пальцями. М'яке, мляве, «із зморшками» або бліде - ознака того, що квітка ось-ось почне в'янути. Листя ж повинні бути без коричневих плям і висохлих ділянок.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий