10 найпоширеніших нічних страхіть

10 найпоширеніших нічних страхіть

Нічні кошмари є невід'ємною частиною сновидінь. В той час, як наші приємні сни викликані найчастіше мріями і бажаннями, кошмари - це прояви інших почуттів, таких як стрес і неспокій.

 

У нічних кошмарах, як і в звичайних снах, все видиме символічно, тому те, що ми бачимо в них, ніколи не повинно трактуватися дослівно. Якщо саме так їх інтерпретувати, то ви можете пропустити важливий сигнал, який, можливо, вам хоче дати ваша підсвідомість.

 

 10 фактів про найпоширеніші нічних кошмарах


1. Вам сниться, ніби ви загубилися або наче знаходитесь в пастці

На відміну від більшості кошмарів, представлених у цьому списку, цей сон дуже простий з точки зору аналізу. Почуття розгубленості або знаходження в пастці у сні вказує на аналогічні почуття, які відчувають людиною в реальному житті в певній ситуації. Хтось змушує вас зробити щось проти вашої волі? Чи вважаєте ви, що вичерпали всі можливі варіанти вирішення проблеми, а може ви просто заплуталися?

 

Зрозумійте, що цей сон є прямим попередженням про наявність внутрішніх проблем, тому він повинен бути поштовхом до дії, поки не стало надто пізно. В іншому випадку, вам можуть почати снитися наступні в цьому списку кошмари.

 

2. Вам сниться, ніби ви падаєте або тонете

Вам здається, що голова розривається від проблем? Або може бути ви відчуваєте тиск на собі небудь задачі або відповідальності. Ці тривожні почуття можуть вилитися в нічний кошмар, в якому ви будете падати або тонути. Сни, що обертаються навколо нескінченного падіння або утоплення, демонструють наше внутрішнє занепокоєння по якомусь питанню. Емоції, які вони викликають, можуть варіюватися від втрати контролю до захвату. Ваша специфічна реакція в цьому кошмарі, швидше за все, є дзеркалом вашої реакції на певні обставини в реальності.

 

Це також прекрасна можливість взяти участь в усвідомленому сновидінні. Якщо ви розумієте, що вам це сниться, ви можете вирішити проблему падіння, усвідомлюючи, що це всього лише сон, і ви самі можете все контролювати. Замість того, що тонути або падати, злетите або попливемо. Зрештою, це ваш сон, і в ньому ви можете робити все, що завгодно.

 

3. У вас ламається комп'ютер або перестає працювати телефон

Ви телефонуєте комусь у своєму сні і чуєте нескінченні гудки очікування? А може жорсткий диск вашого комп'ютера вийшов з ладу в момент написання вами важливого документа? Хоча, звичайно, ці сни можуть і не відноситься до категорії кошмарів, проте, для деяких людей поломка жорсткого диска комп'ютера рівносильна поломці автомобіля.

 

Якщо вам сниться якась несправність технології, особливо комунікативної, це може означати, що ви не в змозі дотягнутися до когось на емоційному рівні. Ви втратили зв'язок з хорошим другом? А може бути між вами і коханою людиною утворилася стіна? Якщо щось подібне сниться вам дуже часто, знайдіть час, щоб проаналізувати свої стосунки і виявити області, які потребують «лагодження».

 

4. Ви голий або одягнені неналежним чином, при цьому, знаходитеся в суспільному місці

Цей сон незмінно є одним з найпоширеніших кошмарів, який сниться людям різного віку. Такого роду сни, як правило, виступають у ролі надійного вимірювання самооцінки людини. В даному випадку функція одягу - це приховування, що дозволяє заховати речі про себе, про яких ви не хочете, щоб знали інші.

 

Якщо ви «комфортно оголені» у вашому сні, то ви знаходитеся в безпеці в питаннях виставляння напоказ ваших почуттів, і вам нема чого приховувати. Якщо ви відчуваєте замішання, перебуваючи голим, це передбачає вашу уразливість, наявність провини або сорому, при цьому, якщо ви не звертаєте ніякої уваги на свою наготу, то це може означати відсутність самосвідомості.

 

Якщо ви щось приховуєте від інших або боїтеся, що люди розкусять вас, будьте готові до того, що подібний «еротичний кошмар» відвідає вас.

 

5. Природний катаклізм або катастрофа, зроблена руками людини

Незалежно від того, снитися вам це, чи ви це відчуваєте в реальності, потрапити в розпал стихійного лиха - це жахливий досвід. Подібні тривожні сни завжди істотні за своїм значенням, а кошмари про стихійне лихо говорять багато про поточний стан людини.

 

Як правило, сни - катастрофи сигналізують про насування лихо в реальному житті. Можливо, у вас виникають думки, що ви не впораєтеся з якоюсь проблемою, тому ви губитеся у великій кількості уламків, що залишилися після стихійного лиха у вашому сні. Якщо вам присниться щось подібне, подумаєте про те, чим ви зараз перевантажені і спробуйте раціонально вирішити проблему.

 

6. Не здаєте екзамен або не можете вирішити завдання

Навіть якщо ви вже давно забули що таке розклад занять, підготовка рефератів та квадратична формула, вам все одно час від часу можуть снитися сни про провал якогось іспиту або щось подібне. Підсвідоме занепокоєння про не здачі важливого іспиту - це поширене сновидіння, при цьому, оцінка, яку ви отримуєте за нього, є захоплююче показовою.

 

Якщо ви провалює іспит, то це описує ваші думки про те, наскільки ви заслуговуєте тих речей, яких домоглися в житті. Якщо б ви могли повернутися назад і отримати оцінку за всі ваші минулі вчинки, чи були ви задоволені результатом? Якщо ваша відповідь - так, але при цьому у сні на іспиті ви відчуваєте, що вам незаслужено занизили оцінку, то такий ваш сон відображає ваше відторгнення того, що ви досягли.

 

7. Втрата або пошкодження будинку або іншого майна

Якщо ви тільки й мрієте про свій будинок, не панікуйте, побачивши таке сновидіння. Це цілком нормальний сон. Коли вдома з'являються у снах, вони символізують самої людини. Фасад будинку говорить про вашу оцінці оточуючими, а інтер'єр - про вашому внутрішньому я.

 

Якщо ваш будинок або володіння пошкоджується уві сні, можливо, це відображає ваші внутрішні почуття про порушення цілісності. Про те ж говорить і крадіжка майна, і його втрата, тобто це відображає бурхливі почуття щодо себе. Якщо ви втратили щось важливе або з вашого будинку щось вкрали, ви, ймовірно, відчуваєте, що можете бути обдуреним або відчуваєте, щось цінне для вас перебуває під загрозою.

 

8. Проблеми з автомобілем

Мати проблеми з автомобілем - це вже кошмарний досвід, однак, якщо ви стикаєтеся у сні з подібними негараздами, то в реальному житті це може означати щось більш серйозне, ніж просто насувається заміну масла або шин. Транспортні засоби уві сні являють собою фізичну оболонку людини, але вони можуть нести і емоційне навантаження. Також як і в снах про будинок, зовнішній вигляд автомобіля може представляти ваше зовнішнє сприйняття світу, а те, що знаходиться під капотом - це ваші внутрішні почуття.

 

Можливо, ви керуєте дивно красивим автомобілем, і раптом виявляєте, що всередині безлад, і він не працює належним чином. Цю ситуацію можна перенести на ваші почуття по відношенню до себе. Іноді в снах з «участю» автомобіля, ви, сидячи за кермом, прямуєте прямо до катастрофи, це може говорити про почуття безсилля або про відсутність контролю.

 

9. Страждання від травми, хвороби або смерть

Сни про наявність у вас серйозного захворювання чи про вашої смерті можуть доставити вам багато стресу. Однак, не варто хвилюватися. Хоча смерть уві сні може виявитися дуже хворобливою, фактично це може означати будь-які зміни або новий початок. Смерть може також свідчити про закінчення якогось життєвого етапу і початку наступного.

 

Все ж не всі сни про смерть настільки позитивні. У деяких випадках сни, в яких ви отримуєте травму, заболеваете чимось або вмираєте можуть означати емоційну біль або страх відчути біль. Якщо уві сні кохана людина хворіє або помирає, це, ймовірно, припускає, що частина вас, яку ви бачите в цій людині, втрачається або вмирає. Також ваша смерть уві сні може говорити про те, що ви більше не в змозі самостійно протистояти ситуації, і вам потрібно попросити про допомогу чи про раду у інших людей.

 

10. Ви від когось тікаєте або на вас хтось нападає

Ще один всюдисущий кошмар, який часто переслідує багатьох людей. Декорації або нападник на вас може міняти обличия, проте, якщо вам сниться щось подібне, це сигнал нашого організму до того, що він «готовий зустріти небезпеку лицем до лиця» або «дати драла». Така реакція є первинною для людського організму, йому завжди доводиться вибирати, коли він стикається з небезпеками і страхами.

 

Зигмунд Фрейд характеризував подібні сни як «що те, що сниться людині, яка знаходиться в неспокої». Це занепокоєння може бути пов'язано з чим завгодно, як з серйозними проблемами, так і з якоюсь дрібницею. Оскільки ці страхи втілюються в примарне переслідування, дії, які ви вживаєте, щоб уникнути небезпеки, говорять про те, як ви на них відреагуєте в реальному житті.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий