Чому дивитися в розбите дзеркало - погана прикмета?

Чому дивитися  в розбите дзеркало - погана прикмета?

Дзеркало для багатьох є звичайним предметом побуту. Воно є в кожній жіночій сумочці або косметичці. Дзеркала широко використовуються в інтер'єрі приміщень і розміщуються практично в кожній кімнаті. Важко собі уявити сучасні передпокій без великого зручного дзеркала, куди можна подивитися перед виходом з дому. Великі дзеркала використовують також для візуального збільшення приміщення.

 

Більшість сучасних людей не надають дзеркалам особливого магічного значення, і ставиться до них, як звичайним предметам. Хоча з давніх часів дзеркалам приписують магічну силу, таємничість і містичність. Існує безліч повір'їв і прикмет, пов'язаних з дзеркалами, які дійшли і до наших днів.

 

В одному з них забороняється дивитися в розбите дзеркало. І мало хто замислюється, чому не можна дивитися в розбите дзеркало?

 

Взагалі розбите дзеркало вважається поганою прикметою, і бачити себе в його осколках - це дуже погано. Розбите дзеркало обіцяє сім років нещасть і невдач. Якщо незаміжня дівчина побачить своє відображення в осколках дзеркала, то ще сім років вона не зможе вийти заміж. Звичайно, цю прикмету можна проігнорувати, але на багатьох людей марновірство впливає дуже сильно і коли бажаний день весілля не наступає протягом семи років, звинувачувати починають саме дзеркало.

 

Вважається також, що коли людина дивиться в осколки дзеркала, йде витік енергії і його життя може бути розколота.

 

Звичайно, можна не вірити прикметам, але на рівні підсвідомості цього все одно не уникнути. І якщо вже так сталося, що дзеркало розбилося, необхідно правильно прибрати його осколки. Підійти до осколкам краще з боку, щоб Ваше особа не відбивалося в них. Не можна прибирати осколки голими руками, краще це робити в щільних рукавичках або взяти ганчіркою і скласти в непрозорий пакет. Викидайте оскільки разом з пакетом і утримайтеся від спокуси подивитися в них.

 

Знавці магії радять вилити на розбите дзеркало склянку води і тільки потім прибирати його злощасні оскільки за допомогою звичайного віника і совка. Зібрані шматки дзеркала ні в якому разі не можна зберігати вдома. Пакет з осколками треба обов'язково викинути, і про цю подію нікому краще не розповідати.

 

За старими повір'ями, що уникнути нещасть в перебігу семи років, осколки дзеркала краще кинути в річку, струмок або в будь-яке місце з проточною водою.

 

Взагалі з дзеркалами необхідно звертатися акуратно і утримувати їх у чистоті. Дзеркало може накопичувати і хорошу, і погану енергію, тому дивіться у нього тільки з гарним настроєм. А якщо в будинку є старе дзеркало, яке пережило багато неприємних подій, краще його позбутися і купити нове.

 

Що стосується його розміщення на стіні, воно повинно розташовуватися так, щоб відображало будь-якого члена сім'ї на весь зріст, не відрізаючи голову або ноги.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий