Топ 9 за 2012рік,найбільш небезпечних професій у світі

Топ 9  за 2012рік,найбільш небезпечних професій у світі 

Вашій увазі представлений список дев'яти найбільш небезпечних професій, які існують в світі.

 

1. Лісоруб. Ця робота пов'язана з висотою, плюс до всього працювати доводиться з ланцюговими пилами і лісозаготівельної технікою. За даними статистики за 2012 році, 116 робочих загинуло - це на 100000 чоловік, задіяних у сфері.

 

2. Шахтар. Щорічно під час робіт в середньому гинуть 50-60 шахтарів. Це пов'язано з обвалами і вибухами під час видобутку вугілля, а також з отруєнням чадним газом і метаном.

 

3. Пожежний. Незважаючи на те, що всі пожежні проходять ретельну підготовку, де їх вчать справлятися з надзвичайними ситуаціями, все ж ризик отримання різних травм і смертельного результату дуже високий.

 9 найбільш небезпечних професій у світі

4. Мийник вікон хмарочосів. Для цього вкрай небезпечного заняття, мийники проходять спеціальну підготовку.

 

5. Електромонтажники, що працюють в повітрі. Вкрай рідкісна професія. Воно то й зрозуміло, адже більшість робіт на високовольтних лініях робиться голими руками. І хто погодиться на таке?

 

6. Сапер. У період з 1996 по 2002 рік під час проведення робіт з розмінування загинуло більше 500 людей.

 

7. Буріння нафтових свердловин. Ця професія не кожному по силу, адже по дванадцять годин на день вкрай небезпечно мати справу з матеріалами, відмінними підвищеної горючістю. Вдобавок бурильники практично знаходяться поза цивілізацією, у сотнях миль від узбережжя.

 

8. Берегова охорона і служба порятунку. Маючи справу з водною стихією, рятувальники щодня ризикують не повернутися додому.

 

9. Ловля тунця у відкритому морі. Ця робота характеризується найвищим рівнем смертності. Ловля блакитного тунця для деяких рибалок є єдиним способом існування. Однак така робота вкрай небезпечна, та ще й існує жорстка конкуренція.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий