Які існують міфи причин розриву відносин?

Які існують міфи причин розриву відносин?


Не всі відносини між хлопцем і дівчиною закінчуються шлюбом і народженням дітей. Багато таки стикаються з тим, що зв'язки руйнуються і колись любили один одного люди розлучаються. Причин може бути дуже багато, і більшість з них надумані бабусями і суспільством. Які існують міфи причин розриву відносин?

 

Однією з них є відмінність характерів партнерів. Складно відповісти на питання, що краще: коли хлопець і дівчина однакові або різні за характером. І тому є безліч доказів зруйнованих шлюбів лише тому, що «вони були надто схожі» або «не одного поля ягоди». Психологи ж стверджують, що справа не в характері, а в тому, чи дають партнери один одному те, чого вони потребують.

 

Сексуальна несумісність також деколи є причиною того, що люди розлучаються, і стала міфом про розрив відносин. Для тих, кому інтимні відносини дуже важливі, не складе труднощів знайти ще кілька сексуальних партнерів. Тут головне розібратися, чи можна зберегти відносини, компенсувавши недоліки іншим способом.

 

Які існують міфи причин розриву відносин?

Багато піддаються міфу, що причиною розриву відносин є різні інтелектуальні рівні розвитку. Однак більшість щасливих сімей показують зворотне: інтелект не є перешкодою для побудови гармонійних любовних уз. Якщо партнери згодні з тим, що у них різні інтереси, якими вони, в принципі, можуть поділитися один з одним, тоді ніяких складнощів не може виникнути. А «найрозумніший» людина в сім'ї може завжди підтягувати «найдурнішого».

 

Наступною розвінчати ілюзією є любов чоловіків до дурненький і красивим жінкам. Є категорії чоловіків, які дійсно люблять оточувати себе такими дівчатами, однак дуже рідко можна зустріти сім'ї, де жінка «тупа секс-бомба». Сильна стать таки воліє пов'язувати себе узами шлюбу лише з розумненькі або просто мислячими дівчатами, а з гламурними красунями люблять весело відпочивати.

 

Часи, коли тільки чоловік був добувачем їжі в будинок, пройшли, а з ним пішов і міф про те, що люди розлучаються через нездатність сильної статі забезпечити сім'ю всім необхідним. Сучасні умови дозволяють жінці самій заробляти гроші в сім'ю і бути як основною добувачка, так і помічницею чоловікові. Тому дійсно люблять один одного люди ніколи не розійдуться по причині матеріального недоліку.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий