Що було б, якщо людина мала орлиний зір?

Що було б, якщо людина  мала  орлиний зір?

Якби людина володіла таким же зором, як і орел, то вона могла би з висоти 10-поверхового будинку побачити, як мураха повзе по землі, ви змогли б розгледіти вирази облич баскетболістів, сидячи на найдальших місцях в глядацькому залі. Об'єкти, що знаходяться безпосередньо в полі вашого зору, були б дуже яскраво забарвленими, показуючи немислиму кількість відтінків.

 

Чим більше вчені дізнаються про зір орла, тим більш дивним він їм здається. Завдяки розвитку технологій, деякі переваги їхнього зору з часом можуть випробувати і люди

 

Що було б, якщо людина  мала  орлиний зір?

Орлиний зір не змінить те, як ми бачимо більшість оточуючих нас щоденних речей. Тобто, воно не вплине на нашу здатність читати з екрану комп'ютера, а також знайти молоко в переповненому холодильнику, проте, в даному випадку, ми будемо сприймати світ і використовувати наші очі по-іншому. У нас з'явиться нова сила і нові повноваження: ми зможемо використовувати інформацію, що з'явилася для полювання.

 

Крім того, що ми змогли б бачити далі й сприймати кольори чіткіше, у нас майже в два рази збільшилася б поле зору. Зазвичай, людське поле зору - це огляд на 180 градусів, орлиний огляд - це 340 градусів, що забезпечило б перевагами в самообороні і в полюванні. З орлиним зором ми б постійно повертали свої голови. Щоб знайти здобич або будь-який інший цікавий для нас об'єкт, потрібно постійно періодично повертати голову у бік, що змістити «телеоб'єктив» в полі зору. Після виявлення об'єкта, в справу вступає стереоскопічний зір (об'єднання точок зору обох очей для того, щоб виміряти відстань) з метою калібрування швидкості руху до об'єкта.

 Що було б, якщо людина  мала  орлиний зір?

Однак, мисливську майстерність, все ж супроводжується деякими недоліками. «Велика частина обсягу мозку птахів присвячена візуальної обробки інформації, чого не можна сказати про інших тварин, ймовірно через це, у них не дуже добре розвинене почуття нюху і смаку», - говорить Ходос. Важко сказати, як у такому випадку працював би когнітивний процес у людини. «Судячи з усього, у птахів є області, які здається, працюють як кора головного мозку (відповідає за пам'ять, мову і складні думки), але це спірне питання». Однак, з точки зору їхньої здатності вирішувати проблеми вони цілком відповідаю тому, на що здатні більшість ссавців. У багатьох птахів чудова пам'ять.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий