Рожевий колір насправді не існує

Рожевий колір насправді не існує

Рожевий колір насправді не існує. Тобто він, звичайно, є, але тільки в нашій уяві, стверджують вчені.

 

Проблема в тому, що рожевий є комбінацією червоного і фіолетового, двох кольорів, які знаходяться на протилежних сторонах спектру веселки.

 

Рожевого не може існувати в природі без того, щоб не зігнути кольори веселки, щоб червоний і фіолетовий змішалися, що теоретично неможливо.

 Рожевий колір насправді не існує

Колір - є образом нашого мозку і зору, і коли ви дивитеся на рожевий об'єкт, то насправді бачите не рожеву довжину хвилі світла. Він здається рожевим тільки тому, що певні довжини хвиль світла відбиваються, тоді як інші поглинаються, будучи пригніченими пігментами.

 

Таким чином рожевий є відбиваючим, а не передавальним кольором, який бачать люди, тому, що мозок перетворить світло, що відбивається від нього.

 

Насправді, рожевий повинен називатися «негативний зелений» колір, так як він є залишковим від впливу білого кольору, коли ми прибираємо зелений колір.

Комментарии наших посетителей

Николай, 2013-01-31 00:57:15:
Шановний у вас напевно не все гаразд
Wicked, 2013-01-31 01:38:21:
Це якась нісенітниця! Що ж виходить, не вір очам своїм?
OK, 2013-01-31 02:04:56:
Ось що буде цікаве для Універсального Нефаха. Божуся, же не одразу знайдуть якусь тверду думку на тему.

Це просто заглиблюється в суб*ективне, над яким не морочилися. Бо ще не усім відомо, що людина бачить не трьома колбочками зі старої Біолошії, як шари фотоплівки чи пікселі монітору, а трьома каналами кольору (що могли зауважити в далекому минулому - за недоліками зору різних дальтоніків - червоно-зелений і синьо-жовтий, плюс нейтральний, скажімо, індигочорний-білий.

Колись знайдемо часу для Бесед и споров отцов NEURA (гууугл)
 
Оставить комментарий

Новости