Чому так приємно вранці потягтись?

Чому так приємно вранці потягтись?


Напевно кожен знає як, приємно, прокинувшись, з ранку солодко потягнутися.

 

Після сну, в період якого тіло лежить всього в декількох положеннях, м'язи вимагають розминки, в цьому випадку потягування - це своєрідне пробудження нашого тіла. Після того, як м'язи відпочили, розслабилися і практично перебували в нерухомому стані їм просто необхідно ранкова зарядка.

 

Ранкове підтягування готує м'язи нашого тіла до нормальної роботи, відновлює звичне кровообіг, призводить організм з так званого режиму сну в режим активності.

 

Як відомо будь-який сигнал до руху випливає з нашого головного мозку, а точніше з центральної нервової системи (ЦНС). За допомогою такого зв'язку, при потягуванні, збуджуються центри задоволення.

 

Доведено, що не рекомендується різко вставати з ліжка - тут кращим варіантом буде пасивна ранкова гімнастика, в розряд якої і входить потягування. Наше тіло саме знає, як і що потрібно зробити, що б пробудження було правильним. Саме тому, відкривши, сутра очі ми мимоволі, як би автоматично потягується.

 

Прекрасне самопочуття на цілий день - це результат «правильного» прокидання. За твердженням фізіологів, перші півгодини після пробудження вирішують, яким буде наш настрій цілий день.

 

Різке вскаківаніе сутра з ліжка через запізнення на роботу можуть забезпечити головним болем, швидкою стомлюваністю і поганим Негаразди на цілий день. Уникнути цього нам допомагає потягування, але також можна і здійснювати ще ряд вправ легкої ранкової гімнастики. Вони допоможуть пробудити організм, розім'яти м'язи і створити відмінне, бадьорий настрій.

Якщо ви не любитель спорту і навіть легкої зарядки - ваш організм все зробить за вас.

 

Прокинувшись, ви не помітите, як солодко потягніться. Як виявилося рецепт гарного настрою на весь день простий - потягнися і посміхнися!

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий