Як позбутися неприємного запаху в осели?

Як позбутися неприємного запаху в осели?

 

Час від часу в квартирі з найрізноманітніших причин може встановитися стійкий неприємний запах, який не може не турбувати мешкаючи у ній людей.

 

Одним з найпростіших способів позбавитися від неприємного запаху - просто провітрити приміщення, відкривши кватирки або вікна і створивши в будинку протяг, разом з яким підуть і запахи. От тільки не від усіх запахів можна позбутися так легко і в цьому випадку на допомогу можуть прийти найрізноманітніші освіжувачі повітря, причому деякі дезодоранти здатні не тільки освіжити повітря в квартирі, але і знищують деякі з видів бактерій, які знаходяться в приміщенні.

 

Дезодоранти випускаються найрізноманітніших видів, починаючи від таблеток, порошків і желеподібних ароматизаторів і закінчуючи звичайними дезодорантами в балончиках; особливо зручними у використанні є останні, адже при їх застосуванні повітря освіжається практично відразу після розпилення засобу. Дезодоранти ж, що випускаються не в аерозольній упаковці, починають діяти повільніше, але зате їх дія триває значно довше.

 

Ну і також існують деякі народні способи впоратися з проблемою усунення запаху. Наприклад, для того, щоб швидше позбутися запаху свіжої фарби, в кімнаті слід поставити на пару днів відро холодної води. Усунути ж неприємний запах в ящику столу або серванті можна поклавши туди декілька шматочків деревного вугілля.

 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий