Чи бувають у житті збіги?

Чи бувають у житті збіги?


Звичайно, можна розмахувати руками і заперечувати існування збігів у людському житті. У такому випадку, прийміть ці факти як належне - вони ще нікому не зашкодили.

 

Знаєте, які перші слова сказав Нейл Армстронг, що ступила на Місяць в 1969 році? Ні, не «Привіт з Місяця, земляни!», А «Бажаю успіху, містер Горскі!». Виявляється, ще в дитинстві майбутній астронавт підслухав розмову сусідів, в якому місіс Горскі дорікала чоловікові: «Скоріше сусідський телепень побуває на Місяці, ніж ти зможеш задовольнити мене в ліжку!».

 

Рік 1848. Никифора Нікітіна, мрійника злітати на Місяць, за крамольні мови «про небесне світилі» відправляють на заслання в далекий селище Байконур. Хто б міг подумати, що саме звідси в космос будуть відправлятися ракети!

 

Неймовірні збіги мали місце навіть під час перегляду ТБ. Так, одна англійська родина дивилася фільм «Титанік» по телевізору. У момент зіткнення корабля з айсбергом дах будинку проломив гігантський крижаний метеорит - рідкісне для Землі явище. Подібний випадок мав місце і в Шотландії, коли на дах кінотеатру впала повітряна куля з пасажирами. У той час в кінотеатрі якраз показували фільм «Навколо світу за 80 днів» ...

 

Мабуть, саме незвичайне збіг, ні, тричі збіг стався біля берегів Уельсу. Три рази поспіль там тонули кораблі, але різниця між краху була не менше ніж на сто років. Кожен раз в живих залишався людина з одним і тим же ім'ям і прізвищем Х'ю Вільямс.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий