Де живуть самі добрі люди?

Де живуть самі добрі люди?

Організація економічного співробітництва та розвитку провела нове дослідження, спрямоване на визначення того, в яких країнах проживають найбільш відкриті і готові допомогти оточуючим люди.

 

Для досягнення даної мети вчені провели серію експериментів. Зокрема, фахівці спостерігали за тим, чи готові випробувані добровільно зробити матеріальне пожертвування на благодійність або як часто вони допомагали іншим протягом минулого місяця.

 

Безкорисливою допомогою вважалися, наприклад, і такі вчинки, як похід у магазин за продуктами для пристарілої самотньої сусідки, допомога сліпій людині перейти дорогу чи навчання дітей читанню. Так, в п'ятірку держав з самим добрим населенням увійшли США, Ірландія, Австралія, Нова Зеландія і Великобританія. Зокрема, в Британії близько 57% чоловіків і жінок регулярно робили вчинки на благо оточуючих. Найменша ж кількість людей, готових надати допомогу, було виявлено в Греції.

 

Згідно з підрахунками фахівців, підтримати людину, що опинилася у важкій ситуації, в цій країні готові тільки 13% жителів. У таких державах, як, наприклад, Угорщина, Туреччина, Естонія чи Португалія, тільки в середньому кожен четвертий мешканець допоможе нужденному.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий