Вчені винайшли рідку деревину

Вчені винайшли рідку деревину

Новий будівельний матеріал називається арбоформ. Друга назва - біопластик. Рідка деревина володіє величезною кількістю переваг, найголовніша з яких - тривалий термін експлуатації (20 - 30 років).

 

Якщо ви замислюєтеся про будівництво заміського будинку, то зрозуміло, що брусові дачні будинки поза конкуренцією так само, як і колод будинки, так як новий матеріал біопластик, незважаючи на всю свою затребуваність у багатьох галузях виробництва, в порівнянні з деревиною, має ряд недоліків: він не розкладається, виробляється з углеводородістого сировини, а його запаси непоправні. Група вчених, очолювана Норбертом Айзенрайхом, з Фраунгоферского хіміко-технологічного університету ще в середині 1990-х років почала працювати над альтернативами пластмасами. У результаті вчені вивчили властивості лігніну і знайшли способи його отримання з відходів деревини.

 

Будиночок з рідкої деревини стійкий до температурних і механічних впливів

З чого складається рідке дерево? На 80% з подрібненої деревини, а також містить лігнін і полімерні смоли. Завдяки лігніну готовий продукт, зовні схожий на відполіроване дерево, набуває властивості більш гнучкого, міцного, стійкого до механічних і температурних впливів пластику: арбоформ витримує навіть сильні удари і не деформується.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий