Чому не можна дарувати капці?

Чому не можна дарувати капці?

Згадайте, скільки різних забобонів обговорювалося: заборонено дарувати ножі або годинник, не можна стригтися під час вагітності, небажано дивитися в дзеркало вночі ... І це лише кілька з них. Але найцікавіше зовсім не це, а те, що подібні забобони ніяк не хочуть закінчуватися. Їх так багато, що нам періодично доводиться розповідати про них і сьогоднішній день не є винятком - ми поговоримо про капці . Та, виявляється, їх теж не можна дарувати.

 

Чому?

 

На тему цього цікавого заборону існує відразу дві «поганих» версії. Перша з них пов'язана зі світом мертвих - такий подарунок вважається пропозицією вирушити в загробний світ. Кажуть, що таке повір'я прийшло з азіатських країн, проте воно міцно засіло в головах наших співгромадян. Згадайте хоча б легендарну фразу Папанова про білі капці ...

 

Інша теорія говорить, що якщо такий презент піднести близькій для вас людині, то між вами «пробіжить» чорна кішка, що призведе до розлуки. Це стосується не тільки молоду пару, але і, наприклад, двох кращих подружок.

 

Але набагато забавніше капці будуть виглядати, якщо ви подаруєте їх своєму хлопцеві, з ким ви зустрічаєтеся, але ще не живете разом - це буквальний натяк на співжиття, який може відлякати від вас другу половинку. З цим варто бути уважніше.

 

Втім, якщо відкинути всі забобони, то стане зрозуміло, що капці можуть стати прекрасним подарунком до новосілля або на день рожденья дитини кращої подруги - подивіться, які чудові капці продаються в дитячому світі, їм буде радий абсолютно кожний малюк. Словом, ми вірити в цей незвичайний забобон не радимо, але рішення приймати тільки вам.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий