Ризик смерті під час сексу з коханкою значно вище, ніж з дружиною

Ризик смерті під час сексу з коханкою значно вище, ніж з дружиною

Професора Флорентійського університету за підсумками тривалого дослідження прийшли до несподіваного висновку, який може позитивно позначитися на чоловічий вірності і фортеці подружніх пар. Виявилося, що ризик померти під час сексу з коханкою значно вище, ніж під час сексу з дружиною.

 

Такі висновки були зроблені на основі звітів медиків, а також медичної літератури. Професорів цікавили такі запити, як «зрада», «смерть під час сексу», «позашлюбний зв'язок», «секс на стороні». Як виявилося, позашлюбний зв'язок має кілька аспектів: психологічний, фізіологічний і власне сексуальний.

 

Під час зради чоловік переживає сильний стрес, який часто і вбиває чоловіка. Стрес викликає почуття провини, докори сумління, а також страх не відповідати запитам нової партнерки. Всі ці причини провокують серцево-судинні захворювання, що ведуть до інфарктів і гіпертонічним кризам.

 

Крім того, романтичні вечері, що проводяться в переддень сексу з коханкою, також провокують численні захворювання і нездужання, адже чоловік, щоб не впасти в очах супутниці, перестає стежити за дієтою і вибирає «важкі страви» і алкоголь.

 

Висновки італійських фахівців підтверджують їхні німецькі колеги, які раніше встановили, що в третині випадків причиною раптової смерті під час сексу з коханками є атеросклероз, спровокований стресами, жирною їжею, перевтома і алкоголем.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий