Чому ми перевертаємось уві сні?

Чому ми перевертаємось уві сні?
Більшість з нас дуже часто стикаються з проблемами, що стосуються сну. Найбільш поширеною проблемою можна вважати безсоння, кошмари або ж зовсім повна відсутність смислової складової у сні. 
 
Ставлення до явищ подібного роду у людей неоднозначне. А даремно! Людина прибуває в стані сну більше однієї третини життя, і для прекрасного стану необхідно, щоб він був повноцінним і приносив силу і задоволеність.
 
Проблема безсоння і ворочання уві сні досліджується вже давно, особливо вона актуальна для людей зрілого та похилого віку. Для її вирішення люди зазвичай вдаються до допомоги снодійних препаратів. Перший час ліки рятують, але звикання організму оголює проблему з поганим сном і безсонням повторно.
Метод зі снодійним чреватий попаданням людини в хімічну залежність від компонентів препаратів, по своїй суті вона порівнянна з наркотичною.
Тому немає необхідності відразу хапатися за упаковку снодійних пігулок, оскільки наслідки від їх прийому, будуть куди гірше самої проблеми ворочання уві сні. Щоб якось знизити схильність до безсоння або повністю позбавитися від неї, слід шукати головну причину її походження.
Британські експерти розглядали проблеми розлади сну. В ході проведення досліджень вчені виробили кілька рекомендацій, які допомагають впоратися з причинами порушення сну.
Перша причина - це довгі ворочання в ліжку. Виникають вони, як правило, через занадто високу кімнатну температуру. Згідно з медичними показниками, денна температура тіла у людини є максимальною, а в нічний час опускається до рівня мінімальної. Найбільш комфортною температурою для хорошого сну є +18 градусів.
Друга причина - це сон, що супроводжується розмовами і ходінням. Вони є наслідком прийняття алкоголю, наркотичних препаратів, а також отриманими в результаті спадковості. Всі ці обставини можуть викликати галлюцінаціонні бачення уві сні, а сама людина навряд чи зможе зрозуміти спить він чи ні. Від людини страждаючого подібною недугою можна чекати всього що завгодно, але шкоди він заподіяти не може.
Третьою передумовою ворочання уві сні може служити підвищена стомлюваність, викликана хронічною втомою. Дуже часто сонливість долає людини в самий розпал робочого дня, крім цього підвищена стомлюваність може супроводжуватися підвищенням ваги. У таких випадках необхідно обов'язкове відвідування лікаря.
Описуючи причини та можливі способи боротьби з різними захворюваннями розлади сну, які викликані зовнішніми чинниками, не варто захоплюватися самолікуванням, оскільки ми лише намагаємося перемогти симптоми, а не причину виникнення проблеми.
Дуже часто людина застосовує різні підходи до проблеми сну, але краще буде довірити своє здоров'я лікарям.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий