Бездротова дерев'яна клавіатура

Бездротова дерев'яна клавіатура 
Будь-яка людина, який часто друкує тексти на комп'ютері, скаже Вам, що відчуття від клавіш має бути приємним. Інакше через якийсь час тактильні відчуття починають втомлювати і навіть дратувати. тому так важливо, щоб клавіші були зручними, а матеріал - приємним на дотик.
Компанія  недавно випустила клавіатуру, яка виготовлена ??з натурального дерева. Тому клавіатура  не тільки незвично виглядає, але і дає можливість Вашим пальцям отримати задоволення від роботи на клавіатурі.
Клавіатура  виготовлена з деревини клена і волоського горіха. Частина, яка виготовлена ??з клена є більш коричневою. Це дозволяє виробникам ефективніше використовувати відходи деревообробних заводів і звести їх до мінімуму. Це ще один плюс на користь нашої Bluetooth-клавіатури.
Саме завдяки з'єднанню Bluetooth, вам не доведеться возитися з проводами. І саме тому, клавіатура  працює з більшістю мобільних пристроїв, включаючи смартфони, планшети і ноутбуки. Покупець може придбати клавіатуру в США, Великобританії, Канаді по макетах Mac або Windows.
Також є три види шрифтів на вибір - з зарубками і без них. Вартість цього красивого гаджета складає близько 164 $ на сайті виробника.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий