Як розвинути необмежені можливості мозку?

Як розвинути необмежені можливості мозку?
Можливості вашого мозку безмежно широкі. Не вірите? Спробуйте зайнятися тренуванням власного сірого вещества.Ето дозволить вам досягти великих успіхів у бізнесі, кар'єрі і спілкуванні.
Всім своїм досягненням у роботі, навчанні або суспільстві людина зобов'язаний наполегливій роботі мозку. Мозкова активність важлива для всіх, школярів і студентів, бізнесменів і службовців. Всім відомо, що позитивно впливає на мозок вивчення нового, читання книг, перегляд пізнавальних передач.
Як же розвинути нестандартне мислення, активуючи частини мозку, які не були задіяні раніше? Тренування мозку не зажадає від вас багато часу, достатньо витратити всього 15 хвилин протягом дня.
Є простий спосіб по-іншому поглянути на можливості свого мозку. Візьміть 4 білих аркуша паперу. На першому напишіть що-небудь звичної для вас рукою зліва направо. На другому - теж звичною рукою, але вже у зворотному напрямку. На 3 і 4 аркушах виконайте теж саме іншою рукою. Перший лист - це зразок, до якого ви повинні прагнути. Повторюйте свої спроби день від дня і ви побачите, що почали мислити по-іншому. Це проста вправа змушує працювати недіючі в повсякденному житті області мозку.
У підсумку таке тренування дозволити вам приймати нестандартні рішення і знаходити простий вихід навіть із самих складних ситуацій, що неодноразово буде потрібно на роботі і вдома.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий