10 причин пити більше чистої води

10 причин пити більше чистої води
Ми постійно чуємо про необхідність пити достатню кількість чистої води. І, незважаючи на те, що в ЗМІ постійно піднімається питання про те, скільки ж необхідно людині води на добу, за статистикою 50% населення планети страждає від її нестачі, і зовсім не через її відсутність, а через незнання власної потреби в питній воді.
Дуже часто фахівці зі здорового харчування, дієтологи і навіть лікарі набагато більше уваги приділяють продуктам харчування та калорійності цих продуктів, часто забуваючи, що для доставки поживних речовин за призначенням до клітин, організму необхідно достатня кількість розчинника. При цьому відчуття спраги часто плутається з почуттям голоду і замість склянки води людина шукає «чогось смачненького».
Так, вода - це найпоширеніший на Землі розчинник, і чим з більшою кількістю домішок він потрапляє в наше тіло, тим менший позитивний ефект від його використання. Чай, кава, молоко, соки й інші рідкі продукти харчування, безумовно, корисні, а часто необхідні, але вони не здатні в повній мірі замінити звичайну чисту воду.
Не завадить зайвий раз повторити, що наше тіло на дві третини складається з води. Без достатньої кількості води порушуються біохімічні та електричні процеси в нашому організмі, що може призвести до погіршення самопочуття.
Якщо наведених фактів недостатньо, ось вам десять причин пити більше чистої води:
1. Наша кров на 80% - це вода, яка необхідна для створення нових клітин крові.
2. Наші кістки на 50% складаються з води, і вода необхідна для оновлення кісткових тканин.
3. Достатня пиття води зменшує болі у вашому тілі, поліпшуючи стан лімфатичної системи. Лімфатична система - це мережа вузлів, судин і ємностей, яка виводить шкідливі речовини з тканин вашого тіла і постійно потребує води.
4. Вода розчиняє і виводить токсини і відходи життєдіяльності з вашого організму.
5. Вода бере участь в змащуванні ваших суглобів і зменшує біль у них, захищає від раннього зносу.
6. Вода поліпшує метаболізм. Люди, що страждають зайвою вагою, часто споживають недостатня кількість води.
7. Вода підтримує температурний баланс організму.
8. Вода створює адекватні умови для електричних функцій вашої нервової системи. Мозок і нервова система однієї людини, згідно з дослідженнями, виробляють близько 60 Ватт електроенергії, тому погіршення провідності через зневоднення призводить до уповільнення реакції та розумових процесів.
9. Вода зменшує апетит. Тому будь-яка дієта повинна починатися з правильного споживання води.
10. У воді потребують абсолютно всі органи вашого організму.
Таким чином, один з найшвидших і простих способів поліпшити здоров'я - почати пити більше чистої води щодня. Ще у вченні древніх йогів було сказано про необхідність споживання води вранці натщесерце, і сучасна наука довела, що така «процедура» покращує травлення.
І наостанок, для одержання чистої води використовуйте побутовий фільтр, замість покупки води в пластикових пляшках. Фільтр заощадить ваші час і гроші і зменшить кількість сміття у вигляді пластику. Більше того, ви будете впевнені в походженні води, яку п'єте.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий