15 відповідей на гіпотетичні питання

15 відповідей на гіпотетичні питання
1. Що було б, якби Земля була в два рази більше?
Якби діаметр нашої планети був 16000 км, то маса збільшилася б у 8 разів, а сила тяжіння стала б в два рази сильніше. Всі рослини і тварини, що існують на сьогоднішній день, загинули б під своєю вагою, і з'явилися б нові види.
2.Що було б, якби на Землі існував ще один вид, подібний людині?
Якби нашу планету населяв ще один, також технологічно підкований вид істот, як люди, то між нами відбувалася б постійна боротьба за владу. Якби після сотень тисяч років боротьби ніхто не переміг би, то ми б почали адаптуватися один до одного або ж стали б ігнорувати один одного.
3. Що було б, якби гігантський астероїд не знищив би динозаврів?
Якби астероїд не впав на Землю, то динозаври, ймовірно, до сих пір би правили нашою планетою. Зрештою, переважання динозаврів на Землі - це незвичайне подія. Дослідники припустили, що замість людей з'явилися б «дінозавроіди», які володіли б відносно великим мозком, почали розвиватися в останніх з'явилися на Землі видів динозаврів.
4. Що було б, якби всі люди на Землі одночасно підстрибнули?
Якби всі люди зібралися б разом і одночасно підстрибнули, то це змусило б Землю пересунутися на одну соту радіусу в сторону, однак по приземленні, Земля повернулася б назад.
5. Що було б, якби Місяць ніколи не сформувалася?
Величезні припливи, породжені Місяцем, орбіта якої була набагато ближче до Землі в процесі її формування, омивали «хімічні» будівельні блоки, що беруть участь у зародженні життя. Без неї не виникла б життя, або ж живі істоти розробили б вкрай різні моделі поведінки для того, щоб впоратися з шестигодинним вдень і екстремальними кліматичними змінами, які існували б за безмісячною Землі.
6. Що було б, якби люди були в два рази розумніший?
У такому випадку, на думку експертів, ми були б більш розвинені на індивідуальному рівні, були б більш здоровими, виглядали б краще і були б менш релігійними. Але тим не менше, все одно відрізнялися б один від одного, а суспільство було б таким же конфліктним, яким воно є зараз.
7. Що було б, якби всі кішки на Землі раптово померли?
Кішки можуть здатися звичайними, нічого не значущими тваринами, проте, вони є життєво-важливими членами глобальної екосистеми. Завдяки дослідженням, які вивчали наслідки вилучення кішок з територій невеликих островів, відомо, що без них Земля була б в найкоротші терміни захоплена гризунами. Миші і щурі, ймовірно, знищили б всі запаси зерна, поширили б велику кількість хвороб і знищили б гніздяться на землі птахів.
8. Що було б, якби наша Сонячна система сформувалася б ближче до краю Чумацького Шляху?
Хоча на краю Галактики існує лише близько третини всіх металевих елементів, у порівнянні з тим місцем, в якому перебуваємо ми, життя могло б виникнути і в чому розвиватися таким же чином. Однак, газові титани, подібні Юпітеру і Сатурну, не могли б існувати, а відсутність таких планет може означати загибель для Землі, тому що в такому випадку вона занадто часто піддавалася б впливу астероїдів.
9. Що було б, якби перші тварини, що вийшли з океану на сушу, володіли б шістьма кінцівками, а не чотирма?
Чотири кінцівки домінують у вищих тварин, і сходить це до того часу, коли плавникам довелося еволюціонувати по мірі виходу на сушу. Але тварини могли б володіти і шістьма плавниками, в такому випадку, як вважають вчені, життя стало б розвиватися «дуже близько» до землі, і великих, розумних тварин, можливо, ніколи не існувало б.
10. Що було б, якби не вимерли неандертальці?
Неандертальці могли б вижити аж до нинішнього часу, тоді вони, цілком можливо, говорили, думали б і діяли як ми. Але експерти відзначають, що набагато більш ймовірна асиміляція, тобто відбулося б схрещування з людьми, що породило б створення гібридних видів.
11. Що було б, якби магнітні полюси помінялися місцями?
Питання не полягає в тому, якби це сталося, а коли б це сталося, тому що в історії Землі таке вже траплялося. Це відбувається тоді, коли атоми заліза в рідкому зовнішньому ядрі поступово змінюють напрямок свого руху протягом декількох тисяч років.
12. Що було б, якщо сили, які формують молекули, були б в два рази сильніше або слабкіше?
Молекули формуються тоді, коли протони з сусідніх атомів «діляться» електронами. Якби електромагнітна сила, від якої залежать ці зв'язки була б інша, Всесвіт, можливо, була б позбавлена ??життя, і навіть зірок і планет. Тяжіння між позитивно зарядженими протонами і негативно зарядженими електронами чітко налаштоване, що дозволяє атомам формуватися в більш великі біомолекули.
13. Що було б, якби існував лише один тип їжі?
Немає такої їжі, в якій містилося б все, що потрібно людині. Якщо є тільки один фрукт або овоч, чи зерно, то це призведе до поліорганної недостатності. Вживання в їжу тільки м'яса змусить ваше тіло почати «жувати» власні м'язи, якщо їсти тільки фрукти, то у вас розвинеться цинга. Таким чином, одноманітне харчування в будь-якому випадку це дорога до смерті.
14. Що було б, якби Сонце було в два рази менше в розмірах?
Сонце було б більш червоне і менш гаряче. Територія навколо нього, яка була б придатна до життя, була б набагато менше, при цьому, наша Земля не увійшла б у цей радіус.
15. Що було б, якщо довелося б стріляти зі зброї в космосі?
Зброя може стріляти в космосі, що дає основу появи всіх видів абсурдних сценаріїв. Якщо ви знаходитесь у вакуумі між галактиками, то натиснувши на курок, куля в просторі буде рухатися буквально вічно. Якщо вистрілити, перебуваючи в Сонячній системі, то куля потягнеться або до Сонця, або до однієї з планет-гігантів. А якщо вистрілити в бік горизонту, стоячи на вершині місячної гори, то теоретично, ви вистріліть собі в спину.
 

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий