10 найбезглуздіших смертей які увійшли в історію

10 найбезглуздіших смертей які увійшли в історію
1. 207 до н. е.. Грецький філософ Хрісіпп (Chrysippus) помер від сміху, спостерігаючи як його п'яний осел намагається їсти інжир. А так начебто похмурий мужик.
2. 1478. Джордж Плантагенет (George Plantagenet), герцог Кларенса був страчений. Його втопили в бочці столового вина.
3. 1514. Дьєрдь Дожа (György Dózsa), ватажок селянського повстання в Угорщині був живцем засмажений на розпеченим добела металевому стільці. Його однодумців змусили з'їсти його м'ясо.
4. 1573 год.Матья Губек (Matija Gubec), керівник селянського повстання в Королівстві Хорватія був коронований короною з розпеченого заліза.
5. 1671. Франсуа Ватель, кухар Людовика XIV вчинив самогубство через сором, бо пізно отримав рибу замовлену до королівського столу. Його тіло було виявлене його помічником, якого послали повідомити про прибуття замовлення.
6. 1834. Девід Дуглас, шотландський ботанік, впав у яму-пастку разом з ганялися за ним биком. Бик заколов його до смерті і швидше за все потоптав.
7. 1850 рік. Закарі Тейлор (Zachary Taylor), дванадцятий президент Сполучених Штатів, після церемонії в особливо жаркий день 4 липня, з'їв дуже багато морозива. Потім він захворів нетравленням шлунка і помер через п'ять днів, після всього лише 16 місяців перебування на посаді. Багато говорили що його можливо отруїли, але після ексгумірованія доктор постановили що він не був отруєний.
8. 1884 рік. Аллан Пінкертон (Allan Pinkerton), детектив, помер від гангрени після того як прикусив свою язик спіткнувшись на тротуарі.
9. 1927 рік. Ісадора Дункан (Isadora Duncan), танцівниця, померла від випадкового задухи і зламаною шиї, коли її хустку потрапив у колесо автомобіля, на якому вона їхала.
9. 1943 рік. Критик Олександр Вуллкотт (Alexander Woollcott) помер від серцевого нападу обговорюючи Адольфа Гітлера.
10. 1978 рік. Клод Франсуа (Claude François), французький поп співак помер від електричного удару, коли він спробував поміняти лампочку, стоячи в наповненій ванні.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий