Що знищила людина на планеті Земля за останні 50 років

Що знищила людина на планеті Земля за останні 50 років
Людство за останні 50 років знищило 90% всіх світових запасів великої риби.
22 відсотки відомих риболовецьких районів океану були зовсім виснажені або перевантажені надмірно старанної експлуатацією, а ще 44 відсотка знаходилися на межі виснаження.
Виловлюючи їстівні види риби, ми щорічно викидаємо з мереж назад у море 27 мільйонів тонн іншої живності - як правило, вже в нежиттєздатному стані.
Морське дно у багатьох районах океану так пропахав тралами, що на ньому вже ніщо жити не може.
За останні 50 років людина знищила 70% світових лісів.
Близько 30% ще залишилися на Землі лісів роздроблені на частини і деградують, і вирубка у них йде із швидкістю 50 квадратних миль в рік.
Більше 45 тисяч озер.
Щорічно хімічна промисловість випускає більше ста мільйонів тонн 70000 різних органічних сполук, та щорічно до асортименту додається близько тисячі нових речовин. Лише мала частка цих хімікатів грунтовно перевірена на нешкідливість для людини і навколишнього середовища.
За останні 50 років людина знищила чверть всіх видів птахів, 11 відсотків решти - на межі вимирання. Вимирання, крім того, загрожує 18 відсоткам всіх видів ссавців, 5 відсоткам риб і 8 відсоткам видів рослин.
Коралові рифи, найрізноманітніша з водних систем на Землі, страждають від виснаження рибних запасів, забруднення, епідемічних захворювань та зростання температур.
В цілому 30% всіх відомих ресурсів планети витрачені, тим часом населення планети неухильно зростає ...
Це всього лише поверхово, якщо копати глибше то картина буде ще жахливіше.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий