Як заспокоїти нерви за 60 секунд

Як заспокоїти нерви за 60 секунд
Життя можна порівняти з бурхливою річкою, що приховує вири, підводні камені, скелі. Несподівані перешкоди порушують звичний уклад життя, змушують нас дратуватися, нервувати, викликають стрес. Але тепер є цілих три способи, які допоможуть повернути душевну рівновагу всього за 60 секунд.
Перший спосіб для заспокоєння нервів.
Допоможе швидко заспокоїтися створений у свідомості віртуальний образ. Зір приносить людині більшу частину інформації про світ, який його оточує. Вчені вважають, що краще всього заспокоює нерви образ, що поєднує білий колір і воду. Щоб швидко заспокоїтися, потрібно зручно сісти, розслабити тіло, відновити рівне дихання, закрити очі і побачити прохолодну білу воду (саме білу, а не прозору). Уявіть, як ця вода торкається до вашої маківці, відчуйте її прохолоду. Вода стікає на обличчя, плечі, груди, повністю омиває ваше тіло - від маківки і до пальців ніг. Насолоджуйтесь прохолодою 30 секунд, потім уявіть, що вода потихеньку стікає в воронку. Зараз у цю воронку йдуть всі причини вашого стресу і всі ваші проблеми.
Зробіть глибокий вдих і відкрийте очі.
Другий спосіб.
Усамітніться у ванній. Зніміть краватка, розстебніть верхні гудзики на сорочці або блузі. Відкрийте кран з холодною водою, намочіть руки і повільно доторкніться обом долонями до шиї. Розтирайте шию, потім плечі, поступово збільшуючи силу натиснення, потім, навпаки, зменшуйте її і закінчите масаж легкими ніжними дотиками. Обполосніть шию холодною водою ще раз.
Третій спосіб.
Глибоко вдихніть, видихніть. Візьміть у руки шматок тканини (можна грубе рушник або ковдру вовняну), стисніть його і крутите, як ніби вичавлюючи. Тканина обов'язково повинна бути сухою. Скручуйте щосили, максимально напружуючи всі м'язи. Потім різко розслабте і розтисніть руки, рушник опустіть на підлогу відчуйте повну розслабленість всього тіла, особливо рук і шиї.
Ці нескладні вправи допоможуть вам швидко заспокоїтися перед побаченням, важливою зустріччю або виступом. Головне - не забувати, що в цьому світі не так вже багато речей, заради яких варто було б скорочувати термін життя своїх нервових клітин

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий