Топ-10 непотрібних органів у людини

Топ-10 непотрібних органів у людини Чи існують насправді даремні органи? Навряд чи комусь захочеться розлучитися зі своїм апендиксом до тих пір, поки він його не почне турбувати. Також справа йде і з зубами мудрості. Подивіться, чим ще «не зовсім потрібним» наділила нас природа.

 

10. Третє віко. Ви можете і не знати про те, що у вас є третя повіка, але саме воно знаходиться у внутрішньому куті ока. Третє віко, як відомо, це частина, що залишилася від  «мігательной мембрани», яка до цих пір є у деяких тварин, таких як курей, ящірок і акул.

 

 

9. Волосся на тілі. Без сумніву, колись дуже давно у нас було набагато більше волосся. Близько 3 мільйонів років тому ми були повністю ними покриті. Але з появою прямоходячої Homo, вони нам стали ні до чого.

 

8. Синусовие пазухи. Лікарям не дуже багато відомо про синусові пазухи носа, єдине, про що вони обізнані, це те, що у нас їх багато. Варіації їх функціонування - від ізолювання очей до зміни тональності нашого голосу.

 

7. Аденоїди (гланди).  Аденоїди «ловлять» бактерії, але вони також схильні до набряків і нестійкі до інфекцій. Часто це відчувають на собі діти. На щастя наші гланди з віком зменшуються в розмірах, і якщо й приносять якісь проблеми, то їх видаляють.

 

6. Мигдалини. Також схильні до набряків і нестійкі до інфекцій. Якщо до 30 років вам вдалося їх зберегти, то це майже досягнення.

 

5. Копчик. Копчик - це кілька зрощених хребців, що залишилися з давніх часів, коли у нас були хвости. Абсолютно безглузда частина людського тіла.

 

4. Еректора. Коли ми були волохатими, саме завдяки цьому органу наші волосся ставало дибки, коли нам потрібно було здаватися більше й страшніше. Тепер, же завдяки йому, у нас з'являються мурашки на шкірі.

 

3. Зуби мудрості. Повертаючись в ті дні, коли ми їли м'ясо мамонта і не чистили зуби, вони, як правило, швидко псувалися і випадали. Тут на допомогу і приходили зуби мудрості. В даний час, наявність зубних паст, ниток і щіток, зробили їх зовсім непотрібними.

 

2. Апендикс. Дарвін стверджував, що апендикс брав активну участь у травленні під час перших травоїдних років існування людини, однак, після того, як ми стали харчуватися більш легкотравною їжею, необхідність у ньому відпала.

 

1. Чоловічі соски. Ніхто досі нічого не знає про призначення цього органу, судячи з усього, він просто не потрібний.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий