Чорна діра засвітить в 100 разів яскравіше Сонця

Чорна діра засвітить в 100 разів яскравіше Сонця
Вчені зараз спостерігають за неймовірною подією: в середині нашої галактики Чумацький шлях величезна чорна діра Sgr A * готується ось-ось поглинути газова хмара G2.
Космічний монстр, цілком ймовірно, усередині себе містить тьмяну зірку. За припущеннями вчених, в момент загибелі хмара він стане світити яскравіше за наше Сонце в 100 разів. За шоу будуть спостерігати астрономи через інфрачервоні телескопи.
Загибель газової хмари відбудеться влітку 2013 року, а поки астрономи збираються почати вивчати процес поглинання сторонніх об'єктів надмасивними чорними дірами. Чи зможуть звичайні люди щось побачити в нічному небі, поки невідомо.
Нагадаємо, що астрофізики називають чорними дірами область простору-часу з надзвичайно сильним гравітаційним полем. Що б у неї ні потрапило, назад воно не повернеться.
 
Це стосується навіть світла, ось чому чорні дірки і отримали свою назву: тіло, що поглинає весь світ, падаючий на нього, і не випускає власного здається абсолютно чорним. І тому вони невидимі. Вчені судять про існування чорних дір лише по випромінюванню, яке випускають падаючі в них і розігрівати при цьому космічні тіла.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий