Найстрашніші речі в космосі

Найстрашніші речі в космосі
Космос повний химерних і навіть страшних явищ, починаючи від зірок, які висмоктують життя з собі подібних і закінчуючи гігантськими чорними дірами, які в мільярди разів більші і масивніші за наше Сонце. Нижче представлені найстрашніші речі в космічному просторі.
Планета - привид
Багато астрономів говорили про те, що величезна планета Фаетон канула в Лєту, проте вона судячи з усього знову жива.
Ще в 2008 році астрономи за допомогою космічного телескопа НАСА Хаббл оголосили про відкриття величезної планети, яка обертається навколо дуже яскравої зірки Фомальгаут, що знаходиться всього на відстані 25 світлових років від Землі. Інші дослідники пізніше поставили під сумнів це відкриття, заявивши, що вчені насправді виявили відображуване гігантську хмару пилу.
Однак, згідно з останніми даними, отриманим за Хаббла, планета виявляється знову і знову. Інші фахівці уважно вивчають систему, навколишнє зірку, тому планета зомбі може бути похована ще не один раз, перш, ніж з цього питання винесуть остаточний вердикт.
Зомбі - зірки
Деякі зірки в буквальному сенсі повертаються до життя жорстоким і драматичним способом. Астрономи класифікують ці зірки - зомбі як наднові типу Ia, які породжують величезні і потужні вибухи, що посилають «нутрощі» зірок у Всесвіт.
Наднові типу Ia вибухають від подвійних систем, які складаються, принаймні, з одного білого карлика - крихітною, надщільний зірки, що перестала проходити через синтез ядерної реакції. Білі карлики «мертві», але в такому вигляді вони не можуть залишатися в двійковій системі.
Вони можуть повернутися до життя, хоч і ненадовго, в гігантському вибуху разом зі наднової, висмоктуючи життя з своєї зірки-компаньйона або шляхом злиття з нею.
Зірки - вампіри
Так само як і вампіри з художньої літератури, деякі зірки примудряються залишатися молодими, висмоктуючи життєві сили з нещасних жертв. Ці зірки - вампіри відомі як «блакитні відстали», а «виглядають» вони набагато молодші своїх сусідів, разом з якими вони були сформовані.
При їх вибуху температура набагато вище, а колір «набагато блакитніше». Вчені вважають, що справа йде саме так, тому що вони висмоктують величезна кількість водню з сусідніх зірок.
Гігантські чорні діри
Чорні діри можуть здатися об'єктами наукової фантастики - вони надзвичайно щільні, а гравітація в них настільки сильна, що навіть світло не в змозі вирватися з них, якщо наближається до них на досить близьку відстань.
Але це дуже реальні об'єкти, які досить часто зустрічаються по всьому Всесвіті. Насправді, астрономи вважають, що надмасивні чорні діри знаходяться в центрі більшості, якщо не всіх галактик, включаючи і наш Чумацький Шлях. Надмасивні чорні діри запаморочливі за своїми розмірами. Вчені нещодавно виявили дві чорні діри, маса кожної з яких дорівнює масі 10000000000 наших Сонць.
Незбагненна космічна чорнота
Якщо ви боїтеся темряви, то знаходження в глибокому космосі явно не для вас. Це місце «крайньої чорноти», що знаходиться дуже далеко від втішних домашніх вогнів. Космічний простір чорне, за словами вчених, тому що воно порожнє.
Незважаючи на трильйони зірок, розкиданих по всьому космосу, багато молекули знаходяться на величезній відстані одне від одного, щоб підстрибувати і розсіюватися.
Павуки і мітли відьми
Небеса населені відьмами, що світяться черепами і всевидюче око, насправді ви можете собі уявити будь-який об'єкт. Всі ці форми ми бачимо в дифузної колекції світного газу і пилу, званими туманностями, які розкидані по всьому Всесвіті.
Зорові образи, що постають перед нами, є прикладами особливого явища, в рамках якого людський мозок розпізнає форми випадкових зображень.
Астероїди вбивці
Наведені в попередньому пункті явища можуть бути страшними або приймати абстрактну форму, але вони не являють загрозу для людства. Чого не можна сказати про великі астероїди, які пролітають на близькому до Землі відстані.
Експерти кажуть, що астероїд, шириною в 1 кілометр володіє силою, здатною при зіткненні знищити нашу планету. І навіть астероїд розміром всього лише в 40 метрів може завдати серйозної шкоди, якщо він потрапить в населений пункт.
Вплив астероїда є одним з факторів, який впливає на життя на Землі. Ймовірно, що 65 мільйонів років тому саме астероїд розміром в 10 кілометрів знищив динозаврів. На щастя для нас, вчені сканують небесні породи, і є способи перенаправити небезпечні космічні камені подалі від Землі, якщо звичайно вчасно виявити небезпеку.
Активне сонце
Сонце дає нам життя, але наша зірка не завжди така гарна. На ній розігруються неабиякі бурі час від часу, які можуть надати потенційно руйнівну дію на радіозв'язок, супутникову навігацію та роботу електромереж.
Останнім часом подібні сонячні спалахи особливо часто спостерігаються, тому як сонце увійшло в свою особливо активну фазу 11-річного циклу. Дослідники очікують, що сонячна активність досягне свого піку в 2013 році.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий