У Швейцарії відкрили найстрашніший міст у світі

У Швейцарії відкрили найстрашніший міст у світі
Любителям полоскотати нерви найближчим часом варто навідатися до Швейцарії. Там відкрився новий «атракціон» - підвісний міст, що претендує на звання самого страшного в світі.
Міст Titlis Cliff Walk розташований на горі Тітліс на висоті більше трьох тисяч метрів над рівнем моря. Вважається, що це найвищий підвісний міст у Європі. Для порівняння, висота іншого відомого в Швейцарії підвісного моста - Trift Bridge - становить всього 100 метрів.
З споруди відкривається незабутній вид на швейцарські Альпи, а в ясну погоду можна розгледіти навіть «краєчок» Італії. Втім, під час відкриття мосту сталася накладка - почалася снігова буря і видимість скоротилася до декількох метрів, що, в свою чергу, позначилося на видовищності заходу.
Будівництво Titlis Cliff Walk зайняло всього п'ять місяців. Вартість робіт склала один мільйон фунтів. Отримана конструкція в довжину майже 100 метрів, а в ширину - менше одного метра.
При цьому міст настільки міцний, що, за словами будівельників, може витримувати вагу приблизно 500 тонн снігу та найсильніші пориви вітру, які на такій висоті можуть досягати 200 кілометрів на годину.
Втім, чиновники обіцяють, що при необхідності міст будуть чистити. Крім того, вони розраховують, що найбільшою популярністю міст буде користуватися все ж в літній час, хоча вже зараз інтерес до нього серед туристів величезний.

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий