Таїландський ринок на залізничних рейках

Таїландський ринок на залізничних рейках
Таїланд - настільки фантастична країна, що деякі явища, з якими стикаються мандрівники-європейці, можуть здатися їм попросту абсурдними.
Наприклад, ринок Maeklong, розташований в 37 кілометрах на захід від Бангкока. На перший погляд, це звичайний азіатський базар, де можна купити різноманітні екзотичні фрукти, трави, спеції, морепродукти ... Однак, придивившись, неважко помітити, що торговці виставляють свої товари прямо на залізничні рейки!
Залізниця в цьому місці досить жвава, поїзди проходять через ринок сім разів на день, щоденно без вихідних. Про наближення поїзда покупців завжди оповіщає сирена: торговці моментально прибирають свій товар і накривають прилавки. Звичайно, склад рухається з мінімальною швидкістю, близько 15 км на годину, щоб уникнути можливих нещасних випадків.
Відразу після того, як потяг проїхав, ринок знову оживає, ніби нічого й зовсім не відбулося. На закономірне питання про те, чому ж не перенести торгівлю в інше місце, у місцевих жителів склався цілком очевидну відповідь: ринок тут був споконвіку, а залізничну лінію побудували лише в 1905 році.
Тайці називають цей ринок «Talad Rom Hoop Market», що буквально означає «ринок опускающихся навісів», адже продавці по кілька разів на день змушені накривати свій товар.
Звичайно, дивуватися в Таїланді можна не тільки «залізничним» ринкам. Найвибагливішого мандрівника вразять вибухи ракет на святі Бун Бангі Фай, здивують заклинателі змій в селі Ban Kok Sa-Nga, а плаваючий кінозал «Archipelago Cinema» і зовсім зруйнує всі стереотипи про те, яким повинен бути відпочинок!

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий