Як позбутися шкідливої звички?

Як позбутися шкідливої звички?
Різних шкідливих звичок існує безліч: деякі з них менш шкідливі, інші ж - становлять небезпеку не тільки для краси та зовнішності, але і для людського здоров'я. Ну а спосіб позбутися і повністю вилікується від різних звичок існує тільки один - потрібно припинити відкладати це на потім і постаратися перебороти самого себе, адже щоб перемогти свою шкідливу звичку, вам необхідно здобути перемогу над самим собою.
Ну і якщо вже рішення позбавиться від якої-небудь шкідливої ??звички прийнято, то в цьому випадку можуть надати допомогу трохи простих, але цілком дієвих порад.
Ну по-перше, необхідно абсолютно точно визначити від якої саме шкідливої ??звички ви страждаєте і відповідно хочете позбутися. Їх можна буде записати на аркуші паперу і покласти на видному місці - це стане своєрідним стимулом для вас.
Також бажано з'ясувати причини, які й призводять вас до прояву тієї чи іншої звички - часто такими причинами можуть бути стрес або тривожний стан, причому дані причини можна записати на той же листочок.
Можна спробувати замінити свою шкідливу звичку чимось абсолютно нешкідливим: так, наприклад, набагато простіше відмовитися від звички курити.
Ну і, крім усього іншого, потрібно знайти хороший мотив для боротьби зі шкідливою звичкою, думки про яку допомогли б вам. А ще можна розповісти про намір перебороти звичку друзям або близьким - вони зможуть надати вам будь-яку допомогу, та й зможуть зупинити і попередити вас про повернення вашої шкідливої ??звички

Комментарии наших посетителей

 
Оставить комментарий